Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka wzmacnia Praktykę Infrastruktury i Energetyki

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka wzmacnia Praktykę Infrastruktury i Energetyki

Domański Zakrzewski Palinka Sp. k.

  • Dodano 05 kwietnia 2017
  • ·

3 kwietnia do grona Partnerów kancelarii Domański Zakrzewski Palinka dołączył Rafał Hajduk. Rafał będzie kierował zespołem doradztwa dla sektora energetycznego w ramach Praktyki Infrastruktury i Energetyki prowadzonej przez Marcina Krakowiaka. 

 

Rafał jest uznanym ekspertem w dziedzinie doradztwa transakcyjnego i obsługi prawnej przedsiębiorstw z sektora energetycznego. Specjalizuje się w obsłudze inwestycji w infrastrukturę energetyczną, szczególnie wytwórczą, w kwestiach regulacyjnych oraz w fuzjach i przejęciach w tym sektorze, jak również w obrocie energią i instrumentami pochodnymi. Jest oficjalnym polskim doradcą prawnym European Federation of Energy Traders. Zanim dołączył do DZP kierował polską praktyką energetyczną w międzynarodowej kancelarii prawniczej.

 

Rafał to świetny prawnik łączący rozległą wiedzę z biznesowym podejściem. Jestem przekonany, iż jego bogate doświadczenie i zrozumienie specyfiki branży, będzie istotnym wsparciem dla naszych klientów” – powiedział Marcin Krakowiak, szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki DZP.  


Wraz z Rafałem do Praktyki Infrastruktury i Energetyki dołączyli Grzegorz Filipowicz, Senior Associate, a także prawnicy na stanowisku Associate: Anna Konopka, Natalia Jankowska oraz Mateusz Koszel. Nowi członkowie zespołu łączą siły z Partnerem Pawłem Grzejszczakiem, uznanym ekspertem w zakresie doradztwa prawnego dla sektora energetycznego.


 

„Od lat obserwuję działania DZP w zakresie doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorstw energetycznych. Cieszę się, że od dziś mogę być częścią Praktyki Infrastruktury i Energetyki oraz wierzę, że wraz z zespołem przyczynimy się do dalszego rozwoju tej praktyki” – powiedział Rafał Hajduk.

 

Więcej szczegółów:

Emilia Zakrzewska-Koszel

Infrastructure BD & Communication Specialist

E: emilia.zakrzewska-koszel@dzp.pl

T: +48 22 557 76 45

 

Natalia Michałowska

PR & Communication Specialist

E: natalia.michalowska@dzp.pl

T: +48 22 557 86 08