Domański Zakrzewski Palinka Sp. k.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Domański Zakrzewski Palinka Sp. k.

Domański Zakrzewski Palinka (DZP), jest jedną z największych kancelarii prawniczych w Polsce. Ma swoja siedzibę w Warszawie oraz biura w Poznaniu i Wrocławiu i doradza we wszelkich dziedzinach i specjalizacjach prawa.

 

W DZP działa zespół doradzający klientom hiszpańskojęzycznym – Spanish Desk , który składa się z prawników uprawnionych do reprezentacji w Hiszpanii i w Polsce, z dużym doświadczeniem w relacjach hiszpańsko-polskich. Specjaliści DZP doradzają zarówno firmom hiszpańskim, jak i z innych krajów hiszpańskojęzycznych, które inwestują w Polsce, oraz polskim przedsiębiorcom inwestującym w Hiszpanii. Klienci DZP doceniają wysoką jakość usług, pro aktywność i rzetelność ekspertów oraz ich umiejętność pracy w otoczeniu międzynarodowym.  Znajduje to też odzwierciedlenie w międzynarodowym rankingu kancelarii Chambers Global, który już trzykrotnie od roku 2014 wyróżnił Spanish Desk DZP w kategorii Foreign desks.

 

Spanish Desk DZP wydaje kwartalny Newsletter po hiszpańsku na temat kwestii prawnych w Polsce, posiada swój profil na LinkedIn oraz często organizuje różnego typu biznesowe spotkania.

 

 

Obszary działalności

  • Kancelaria prawna

Dane kontaktowe

tel.: +48 22 557 86 60

Strona internetowa: www.dzp.pl

Adres: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa