Nowa edycja magazynowej mapy od Newmark Polska

PHIG.pl » Eksperci radzą » Nowa edycja magazynowej mapy od Newmark Polska
  • Publikacja 07 września 2023
  • Modyfikacja 2023-09-07 11:41:01

Firma doradcza Newmark Polska przygotowała „Magazynową mapę Polski”. Narzędzie to dostarcza przekrojową analizę krajobrazu logistycznego Polski, uwzględniając ważne punkty takie jak lokalizacje magazynów, infrastrukturę transportową oraz rozwijające się strefy przemysłowe.


Mapa magazynowa stworzona przez Newmark Polska stanowi kompleksowe narzędzie dla inwestorów, deweloperów, dostawców usług logistycznych oraz firm poszukujących miejsca na składowanie towarów.


Newmark Polska, jako czołowy doradca w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczyć tak kompleksowy produkt. Ich mapa magazynowa to unikalny zasób, który może wspomóc kluczowe decyzje biznesowe w sektorze logistycznym.


- Nasza mapa stanowi kluczowe narzędzie do monitorowania inwestycji w nowych lokalizacjach, jak również do obserwowania rozwoju już istniejących parków przemysłowych. Umożliwia ona utrzymanie ciągłości informacji o modernizacji sieci drogowej w kraju – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska. – Mapa jest niezastąpiona w naszej pracy z najemcami, którzy chcą zoptymalizować lub poszerzyć swoje łańcuchy dostaw, znaleźć nowe lokalizacje i podjąć strategiczne decyzje.


Mapa powierzchni magazynowych firmy Newmark Polska została wydana tylko w wersji papierowej. Aby ją otrzymać, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: magazyny@nmrk-global.com.


O Newmark Polska
Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

 

Kontakt dla prasy:
Luiza Jurgiel-Żyła
luiza.jurgiel-zyla@nmrk-global.com
+48 695 795 121