Boom inwestycyjny w nowe nieruchomości w Hiszpanii

PHIG.pl » Eksperci radzą » Boom inwestycyjny w nowe nieruchomości w Hiszpanii
  • Publikacja 27 stycznia 2021
  • Modyfikacja 2021-01-27 13:36:30

 

Nowych nieruchomości w Hiszpanii nadal brakuje, dlatego stały się one ostatnio szczególnie pożądaną inwestycją. Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat wstrzymano nowe projekty, ale popyt krajowy i zagraniczny spowodowany między innymi pandemią oraz zwiększonymi możliwościami pracy zdalnej, a także fakt, że Hiszpania jest krajem bezpiecznym, z dobrą służbą zdrowia i przyjazną legislacją, sprawiły, że nowe budownictwo mieszkaniowe w miastach i na wybrzeżu Hiszpanii cieszy się znacznie większym zainteresowaniem wśród inwestorów niż podobne inwestycje w innych krajach.

 

W chwili obecnej ceny nowych nieruchomości są stabilne, a ponieważ  prognozuje się ich wzrost, jest to dobry moment na zakup apartamentów czy domów w trakcie budowy, co pozwala na rozłożenie płatności w ciągu dwóch lat, tj. okresu potrzebnego do jej zakończenia.

 

Równie dobrą inwestycją jest zakup nowego mieszkania z przeznaczeniem na wynajem; fundusze inwestycyjne kupują na ten cel całe nowo wybudowane budynki.

 

Pandemia nie oznacza kryzysu ale rewolucję, nie tylko w cyfrowym czy zdrowotnym kontekście. Również w mieszkalnictwie, co potwierdza zwiększone zainteresowanie przestronnymi domami, z ogrodami, poza miastem lub na wybrzeżu, ponieważ coraz bardziej popularna praca zdalna otwiera możliwość realizowania służbowych obowiązków ze wspaniałego tarasu z widokiem na morze, by następnie pod koniec dnia cieszyć się długim spacerem po plaży oraz kolacją nad morzem w świetle księżyca i przy szumie fal rozbijających się o brzeg.

 

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Państwu w całym procesie inwestycyjnym, oferujemy najlepsze, nowe nieruchomości w Hiszpanii, ułatwiamy formalności związane z hipoteką i ubezpieczeniem. Czekamy na Państwa maile i telefony.

 

ESCASAPREMIUM

Tel. 604 121 116; 573 166 124

e-mail: kontakt@escasapremium.pl

www.escasapremium.pl