Zaproszenie do współpracy: Stenwak & Festival Internacional de Granada 29/06-13/07

PHIG.pl » Ogłoszenia » Pozostałe » Zaproszenie do współpracy: Stenwak & Festival Internacional de Granada 29/06-13/07

Mamy przyjemność zaprezentować projekt promocji wybitnego polskiego artysty Zygmunta Stenwaka i polskiej sztuki w prestiżowych ramach 73. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki w Granadzie, który odbędzie się w lipcu 2024 roku.

Zygmunt Stenwak, dzięki swojemu unikalnemu stylowi i dogłębnej eksploracji ludzkiej kondycji poprzez malarstwo, stał się znaczącą postacią na współczesnej scenie artystycznej. Jego prace, naładowane symboliką i emocjonalnością, przykuwają uwagę widza i budzą refleksję, przekraczając bariery językowe i kulturowe.

Festival Internacional de Granada, z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem, jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Hiszpanii i na arenie międzynarodowej. Znany ze swojej doskonałości artystycznej i zdolności do gromadzenia światowej sławy artystów festiwal, oferuje wyjątkową platformę do promowania i rozpowszechniania sztuki we wszystkich jej przejawach.

W tym sprzyjającym kontekście nasza firma ma przyjemność zaprezentować projekt, który ma na celu nie tylko przybliżenie twórczości Zygmunta Stenwaka hiszpańskiej publiczności, ale także wygenerowanie dialogu międzykulturowego między Polską a Hiszpanią, wzbogacając w ten sposób tkankę kulturową obu narodów.

 

KLIKNIJ TUTAJ 

 Dane do kontaktu

dmochowski@iberartis.es, ceciliagarcia@iberartis.es

34 650 96 85 51