Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Firma logistyczna przedłuża i rozszerza współpracę z GLP Pomorskim Centrum Logistycznym

Firma logistyczna przedłuża i rozszerza współpracę z GLP Pomorskim Centrum Logistycznym

Newmark Polska Sp. z o.o.

  • Dodano 13 września 2023
  • ·

Firma świadcząca usługi logistyczne przedłużyła i rozszerzyła współpracę z GLP Pomorskim Centrum Logistycznym. Nowa umowa zapewnia najemcy dostęp do około 22 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Negocjacje warunków najmu spółka powierzyła firmie doradczej Newmark Polska.

 

Najemca proponuje zróżnicowaną obsługę logistyczną, w skład której wchodzą m.in.: fracht lotniczy, fracht morski, transport drogowy i magazynowanie ładunków. Spółka zajmuje się także logistyką ładunków drobnicowych i niestandardowych oraz oferuje usługę „door to door”. Do grona jego klientów należą przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym elektrycznej, chemicznej i motoryzacyjnej.

 

– Pomyślnie układająca się współpraca Klienta z GLP Pomorskim Centrum Logistycznym była jednym z powodów, dla których nasz Klient przedłużył umowę. W związku z rosnącym wolumenem przeprowadzanych operacji firma wynajęła dodatkową przestrzeń. Jednocześnie spółka docenia dogodną lokalizację w pobliżu gdańskiego portu i bliskość kluczowych dróg, w tym autostrady A1 – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska.

 

GLP Pomorskie Centrum Logistyczne wyróżnia się atrakcyjnym dla najemców położeniem. To jedyne centrum logistyczne mieszczące się w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Portu Kontenerowego Baltic Hub w Gdańsku i jednocześnie blisko kluczowych ciągów komunikacyjnych. To sprawia, że obiekt spełnia oczekiwania m.in. firm logistycznych.

 

O Newmark Polska
Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl


Kontakt dla prasy:
Luiza Jurgiel-Żyła
luiza.jurgiel-zyla@nmrk-global.com
+48 695 795 121