Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Marek Jeżewski został wpisany na listę Arbitrów Rekomendowanych Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie/Court of Arbitration at the PCC

Marek Jeżewski został wpisany na listę Arbitrów Rekomendowanych Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie/Court of Arbitration at the PCC

Kochański & Partners Sp. K.

  • Dodano 06 września 2023
  • ·

A to oznacza, że Marek nie tylko będzie pełnił funkcję Arbitra w szerszym zakresie, ale także będzie mocniej zaangażowany w rozwój Sądu Arbitrażowego.

Marek pnie się po szczeblach kariery dzięki silnej koncentracji na arbitrażu międzynarodowym. Regularnie reprezentuje spółki w głośnych postępowaniach przeciwko państwom narodowym, m. in. Federacji Rosyjskiej i z sukcesami finalizuje globalne sprawy z zakresu arbitrażu handlowego i inwestycyjnego.

Jest też polskim ambasadorem i aktywnym członkiem Vienna International Arbitral Centre of the Austrian Federal Economic Chamber (VIAC). VIAC to miejsce, w którym rozstrzygane są najgłośniejsze, międzynarodowe konflikty handlowe, z udziałem stron z różnych części Europy, obu Ameryk oraz Azji.

Marek to zdeterminowany, zaangażowany i wnikliwy specjalista, który już dziś jest wymieniany w absolutnym topie europejskiego arbitrażu. Nie mamy wątpliwości, że niedługo usłyszymy o jego kolejnych sukcesach i znaczących wyróżnieniach.