Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Grupa Cartonplast przedłuża umowę najmu w Logicor Mysłowice

Grupa Cartonplast przedłuża umowę najmu w Logicor Mysłowice

Newmark Polska Sp. z o.o.

  • Dodano 13 czerwca 2023
  • ·

Specjalizująca się w dostarczaniu przekładek i palet z tworzywa sztucznego Grupa Cartonplast przedłuża umowę najmu ponad 3650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Logicor Mysłowice. Najemcę w procesie renegocjacji reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

 

Grupa Cartonplast rozpoczęła działalność w 1967 r. we Włoszech jako spółka Karton S.p.A. Aktualnie jest to wiodące międzynarodowe przedsiębiorstwo obsługujące ponad 5000 klientów. Na ofertę Cartonplast składają się przekładki, palety i pokrywy z tworzywa sztucznego wielokrotnego użytku. Produkty te są wytrzymałe, odporne na warunki pogodowe i łatwe do utrzymania w czystości higienicznej zgodnej z HACCP. Dzięki temu mają wiele zastosowań i spełniają wymagania stawiane przez branżę spożywczą. Za sprawną obsługę klientów odpowiada ponad 750 pracowników zatrudnionych w wielu lokalizacjach w Europie, Ameryce Południowej, Australii i Afryce.

 

– Do pozostania w dotychczasowej lokalizacji naszego Klienta zachęciły atrakcyjne warunki najmu. Możliwość dalszego użytkowania parku magazynowego oznacza dodatkowe oszczędności, gdyż firma unika kosztów związanych z relokacją – mówi Michał Kozar, Senior Associate w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych firmy Newmark Polska. - Cieszymy się, że Grupa Cartonplast uznała nas za zaufanego partnera i powierzyła nam zadanie wynegocjowania jak najlepszych warunków w ramach przedłużenia umowy.

 

Logicor Mysłowice to nowoczesne centrum logistyczne znajdujące się na terenie największego okręgu przemysłowego w Polsce – Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Lokalizacja w pobliżu węzła komunikacyjnego łączącego trasy A4, E40 i S1 sprawia, że z magazynów można prowadzić dystrybucję zarówno krajową, jak i międzynarodową. Ponieważ obiekt mieści się zaledwie 2 km od centrum Mysłowic, najemcy nie mają problemu ze znalezieniem doświadczonych pracowników.

 

O Newmark Polska
Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl


Kontakt dla prasy:
Luiza Jurgiel-Żyła
luiza.jurgiel-zyla@nmrk-global.com
+48 695 795 121