Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Langowski Logistics w biurowcu Łużycka Plus

Langowski Logistics w biurowcu Łużycka Plus

Newmark Polska Sp. z o.o.

  • Dodano 25 kwietnia 2023
  • ·

– Firma Langowski Logistics, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej, zmieniła swoją siedzibę. Nowe biuro o powierzchni niemal 1330 mkw. mieści się w nowoczesnym biurowcu Łużycka Plus. W znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjacjach najemcę wsparła firma Newmark Polska.

 

 

Langowski Logistics to firma z branży TSL, która jest obecna na rynku od 2004 r. Przedsiębiorstwo zapewnia obsługę ładunków na całym świecie, oferując swoim klientom transport drogowy, morski, kolejowy i lotniczy. Firma Langowski Logistics zajmuje się też transportem militarnym i spedycją projektową. Nad ciągłością realizacji zleceń czuwa globalna sieć ponad 1500 agentów. Aby sprawnie świadczyć usługi, firma Langowski Logistics prowadzi również własną agencję celną i posiada cztery magazyny.

 

– Spośród przedstawionych propozycji firma Langowski Logistics zdecydowała się na biuro w nowoczesnym kompleksie Łużycka Plus. Na korzyść tej lokalizacji świadczyła szybka dostępność powierzchni, optymalna wielkość i atrakcyjne położenie – w pobliżu stacji SKM, co ma istotne znaczenie dla pracowników Langowski Logistics – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska. – Cieszymy się, że Klient po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem. Wierzymy, że dzięki nowej siedzibie firma Langowski Logistics zyska optymalne warunki do dalszego rozwoju i poszerzania katalogu swoich usług. Łużycka Plus to obiekt położony w dogodnej lokalizacji, który ze względu m.in. na dobre doświetlenie budynku i duży, zielony taras zapewnia komfortowe środowisko pracy – dodaje Michał Rafałowicz.

Łużycka Plus to kompleks biurowy klasy A, który należy do spółki joint venture funduszu Investika realitní fond i Bud Holdings. Budynek mieści się w biznesowym centrum Gdyni, posiada certyfikaty Obiekt bez barier i BREEAM. O tym, że Łużycka Plus wyróżnia się na tle budynków o tym samym przeznaczeniu, świadczy również przyznanie inwestorowi nagrody Czas Gdyni dla najlepszej inwestycji 2014 roku.

 

O Newmark Polska
Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

 

Kontakt dla prasy:
Luiza Jurgiel-Żyła
luiza.jurgiel-zyla@nmrk-global.com
+48 695 795 121