Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Anna Szymańska na czele Działu Powierzchni Biurowych w Newmark Polska

Anna Szymańska na czele Działu Powierzchni Biurowych w Newmark Polska

Newmark Polska Sp. z o.o.

  • Dodano 03 kwietnia 2023
  • ·

Anna Szymańska, ekspertka z 18-letnim doświadczeniem, dołącza do międzynarodowej firmy doradczej Newmark Polska, działającej na rynku nieruchomości komercyjnych obejmując stanowisko Dyrektora Działu Powierzchni Biurowych. Do jej głównych obowiązków będzie należało zarządzanie zespołem doradców, prowadzenie procesów relokacji i renegocjacji umów najmu.


Anna Szymańska ma bogate doświadczenie w zakresie zarówno współpracy z wynajmującymi i deweloperami, jak i w reprezentacji najemców. Przed dołączeniem do Newmark Polska pracowała w firmie Cromwell Property Group, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Wynajmu Powierzchni Biurowych. Była odpowiedzialna za komercjalizację portfela nieruchomości biurowych w Polsce: Riverside Park, Grójecka 5, Signum Work Station, Innova Work Station, Prosta Office Center, Wiśniowy Business Park – w Warszawie, Arkońska Business Park w Gdańsku, Poznań Business Garden oraz Avatar i Green Office w Krakowie.


Anna Szymańska pracowała także w Colliers International (łącznie 12 lat) m.in. na stanowisku Associate Director w dziale Powierzchni Biurowych oraz w NAI Estate Fellows (13 miesięcy) jako Dyrektor działu Powierzchni Biurowych odpowiedzialny za Warszawę i miasta regionalne. W swojej karierze współpracowała z takimi najemcami jak m.in.: Santander Bank Polska, Capgemini, Johnson & Johnson, Bakalland, czy PORR. Anna ukończyła studia w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing.


- Anna Szymańska łączy w sobie wszystkie cechy potrzebne świetnej liderce: jest kompetentna, zdeterminowana i ma wizję, którą konsekwentnie realizuje z pomocą zespołu. Jestem pewien, że jej szerokie doświadczenie i wyczucie rynku nieruchomości komercyjnych zaowocują wieloma sukcesami – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający, Newmark Polska.


O Newmark Polska
Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

 

Kontakt dla prasy:
Luiza Jurgiel-Żyła
Luiza.jurgiel-zyla@nmrk-global.com
+48 695 795 121