Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Aktualności KPMG dla biznesu

Aktualności KPMG dla biznesu

KPMG Sp. z o.o

  • Dodano 27 listopada 2020
  • ·

Najnowsze publikacje przygotowane przez Ekspertów z KPMG dotyczą m.in.: gospodarczych skutków pandemii COVID-19 z punktu widzenia CFO, wyzwań, którym muszą sprostać prezesi firm w związku z planowaniem w czasie niepewności czy dorocznego raportu Control System Cyber Security.

 

Nowości

 

Publikacje [PL/EN]: Perspektywa CEO. Prezesi firm muszą sprostać wielu wzywaniom związanym z planowaniem w czasie niepewności.

 

Publikacje [PL/EN]: Perspektywa CFO. Gospodarcze skutki pandemii COVID-19 mogą mieć istotny wpływ na sytuację wielu przedsiębiorstw.

 

Publikacje [PL/EN]: Perspektywa CIO. Rozważania dotyczące budowania odporności IT i biznesu w nowej rzeczywistości.

 

Raport [EN]: CIO Survey 2020: Everything changed. Or did it?

 

Raport [EN]: Control System Cyber Security Annual Report 2020

 

Podatkowe podsumowanie tygodnia [PL]: 09.11 - 16.11.2020

 

Raport [PL/EN]: Branża motoryzacyjna. Edycja Q4/2020. PZPM i KPMG


Bezpłatne wydarzenia online

 

   

Zapisz się

 

Webcast KPMG pt. "Ceny transferowe: terminy, najnowsze wyjaśnienia i plany Ministerstwa Finansów" odbędzie się 25 listopada 2020 r. w godzinach 11:00-12:00.


Sprawdź informację o nadchodzących webcastach oraz nagraniach archiwalnych webcastów, które dostępne są na webcasty.kpmg.pl

Aktualne publikacje KPMG

 

Raport [PL]: Pracownik za granicą. Jak firmy w Polsce delegują pracowników?

 

Raport [EN]: Agile and Resilient: Alternative investments embrace the new reality

 

Raport [EN]: Property Lending Barometer 2020

 

Raport [EN]: Real estate in the new reality

 

Raport [PL]: Nowa rzeczywistość: konsument w dobie COVID-19. Jak zmieniły się zwyczaje zakupowe Polaków?

 

Magazyn [PL]: CITpoint Magazine | wrzesień 2020

 

Raport [EN]: KPMG 2020 CEO Outlook: COVID-19 Special Edition

 

Raport [EN]: Quarterly Brief | Q3 2020


Rozwiązania dla firm w nowej rzeczywistości

 

KPMG Aviation Team

Jest to interdyscyplinarny zespół ekspertów z obszaru audytu, prawa, podatków i konsultingu, którzy specjalizują się w świadczeniu usług dla podmiotów działających w szeroko rozumianym sektorze lotniczym. Wyróżnikiem zespołu jest wiedza branżowa oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów doradczych m.in. dla agencji żeglugi powietrznej, linii lotniczych, portów lotniczych i innych spółek z tego sektora.

 

JPK_VDEK - Czy jesteś gotowy na zmiany?

Od 1 października 2020 r. obowiązkowe stanie się raportowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego w nowej strukturze JPK_VDEK. To już ostatnia chwila na przygotowanie się do nowych wymogów. KPMG w Polsce oferuje wsparcie w zakresie implementacji JPK_VDEK, które pozwoli uchronić firmę przed sankcjami za niedopełnienie obowiązków i jednocześnie zminimalizuje koszty oraz czas związany z dostosowaniem systemów podatkowo-księgowych.

 

Sprawdź rozwiązania KPMG Spot

Wyselekcjonowane przez ekspertów KPMG usługi zostały specjalnie dostosowane, aby odpowiadać na bieżące potrzeby i wyzwania przedsiębiorstw.


Dowiedz się więcej


Eksperci KPMG pozostają w pełni do Państwa dyspozycji zachowując najwyższe standardy pracy, służąc radą i pomocą. Na bieżąco monitorujemy sytuację gospodarczą oraz wdrażamy wewnętrzne procedury, które pozwalają KPMG w pełni wywiązywać się z podjętych zobowiązań względem Klientów bez względu na panujące warunki rynkowe.

 

Dołącz do subskrybentów wiedzy KPMG

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej Biblioteki, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych materiałów merytorycznych dotyczących informacji branżowych i sektorowych, archiwum naszych webcastów i podcastów.

Bądźmy w kontakcie!