Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » KPMG International Partnerem Roku Microsoft w kategorii Global SI Digital Transformation 2020

KPMG International Partnerem Roku Microsoft w kategorii Global SI Digital Transformation 2020

KPMG Sp. z o.o

  • Dodano 10 sierpnia 2020
  • ·

KPMG zostało docenione m.in. za stworzenie bogatego zestawu rozwiązań i usług, innowacyjność oraz wyjątkową jakość pracy z Klientami. 

 

Nagroda w kategorii Global SI Digital Transformation 2020 przyznawana integratorom systemów, to wyróżnienie dla najlepszych partnerów firmy na świecie. Potwierdza ona doskonałość w zakresie innowacji i wdrażania rozwiązań opartych na technologiach Microsoft. Nagroda Microsoft Partner of the Year jest przyznawana partnerom firmy, którzy w ciągu ostatniego roku opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania oparte na technologii Microsoft.

Dzięki wspólnemu opracowywaniu wiodących rozwiązań i usług, współpraca KPMG z Microsoft stała się istotnym czynnikiem pomagającym naszym Klientom w transformacji cyfrowej – zarówno od strony biznesowej, jak i technologicznej. Nasze usługi obejmują cały cykl życia transformacji, od strategii przez architekturę, opracowanie docelowych modeli operacyjnych po wdrożenie. Pomagamy naszym Klientom w tak kluczowych obszarach jak transformacja do chmury obliczeniowej, rozwój i wdrażanie inteligentnych aplikacji biznesowych, inteligentne miejsce pracy, wykorzystanie w biznesie sztucznej inteligencji (AI), zaawansowana analityka danych oraz cyberbezpieczeństwo.

Warto również pamiętać, że KPMG w Polsce będąc strategicznym partnerem Microsoft przystąpiło do prestiżowego programu Cloud Elite. Jego celem jest podnoszenie kwalifikacji w dziedzinie rozwiązań bazujących na technologiach chmurowych przez specjalistów zatrudnionych w wybranych polskich firmach, które odgrywają kluczową rolę w cyfryzacji instytucji i przedsiębiorstw.

Więcej na: https://home.kpmg/pl/pl/home/media/press-releases/2020/08/newsflash-kpmg-partnerem-roku-microsoft.html?utm_source=subskrybenci&utm_medium=mailing&utm_campaign=microsoft&utm_content=kpmg-international-partnerem-roku-microsoft