Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Możliwości pozyskania wsparcia w programach UE i Horyzont 2020 oraz Life - z perspektywy hiszpańskich ekspertów

Możliwości pozyskania wsparcia w programach UE i Horyzont 2020 oraz Life - z perspektywy hiszpańskich ekspertów

EURO-FUNDING ADVISORY GROUP POLAND

  • Dodano 05 czerwca 2017
  • ·

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości finansowania projektów bezpośrednio z Komisji Europejskiej w ramach programu Horyzont 2020 i LIFE oraz na indywidualne konsultacje nt. kwalifikowalności projektów prowadzone przez hiszpańskich ekspertów Euro-Funding.

 

Euro-Funding jest międzynarodową grupą z siedzibą w Hiszpanii, należącą do grona europejskich liderów w pozyskiwaniu finansowania ze środków publicznych w ramach konkursów Horyzont 2020 oraz LIFE, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim.

 

Skuteczność hiszpańskich doradców potwierdzają wyniki firm z tego kraju, które co roku pozyskują najwięcej środków z Komisji Europejskiej na rozwój swoich przedsiębiorstw.

 

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi aspektami pozyskiwania wsparcia i kluczowymi czynnikami sukcesu w programach Horyzont 2020 i LIFE oraz analiza projektów przez hiszpańskich ekspertów.

 

Prelegenci nie tylko omówią najważniejsze zasady aplikowania, ale także podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami posługując się przykładami konkretnych projektów i zwracając uwagę na najczęściej pojawiające się trudności i błędy.

 

Szkolenie organizowane jest przy współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE.

 

Po zakończeniu prezentacji zapraszamy do udziału w indywidualnych sesjach oceny Państwa pomysłów. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w takich spotkaniach do 09.06.2017 na adres jtytz@euro-funding.com, z którego otrzymają Państwo formularz zgłoszeniowy projektu wraz z NDA.

 

Szkolenie będzie prowadzone w jęz. angielskim z tłumaczeniem na język polski

 

REJESTRACJA

 

Organizator:                                            

 

We współpracy z: