Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » InterContinental Hotels & Resorts wiodącą marką hotelową na świecie według World Travel Awards

InterContinental Hotels & Resorts wiodącą marką hotelową na świecie według World Travel Awards

  • Dodano 11 lutego 2013
  • ·

Sieć InterContinental Hotels & Resorts otrzymała po raz czwarty z rzędu prestiżowy tytuł “World’s Leading Hotel Brand” (Wiodącej marki hotelowej na świecie), a także po raz drugi z rzędu została uznana Wiodącą marką hoteli biznesowych (“World’s Leading Business Hotel”).


Uroczystość wręczenia nagród 2012 Word Travel Awards odbyła się w New Delhi w Indiach.

W 2012 roku sieć InterContinental Hotels & Resorts otrzymała także szereg regionalnych nagród „Word Travel Award”. Wśród nich:

 

  • Europe’s Leading Hotel Brand (Wiodąca marka hotelowa w Europie”);
  • Asia’s Leading Hotel Brand (Wiodąca marka hotelowa w Azji);
  • Africa’s Leading Hotel Brand (Wiodąca marka hotelowa w Afryce).

 

Simon Scoot,  Vice President marek IHG  InterContinental Hotels & Resorts oraz IHG Global Resorts,  w związku z odebraniem nagród przyznał: “Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania po raz  czwarty z rzędu nagrody World’s Leading Hotel Brand, tak samo jak ze  wszystkich pozostałych nagród, które otrzymaliśmy w regionach podczas całego roku. Jest to dla nas niezwykle cenne, że nasze hotele i kurorty w tak wielu miejscach na całym świecie dbają o gości w oparciu 
o swoją wiedzę i doświadczenie.”

 

Przyznawana od dziewiętnastu lat nagroda World Travel Awards jako doskonałość w branży turystycznej, opisywana  jest w Wall Street Journal jako „Oskar branży turystycznej”. 
Wyniki oparte są na ocenach 167 000 agencji turystycznych, profesjonalistów w branży, jak również opinii publicznej z 160 krajów świata.

Kontakt

Monika Mikulska – Guźniczak, InterContinental Warsaw

+48 22 3288840, monika.mikulska-guzniczak@ihg.com

 

 

O sieci IHG

IHG (InterContinental Hotels Group) to międzynarodowa  sieć  skupiająca  dziewięć marek: InterContinental® Hotels & Resorts, Hotel Indigo®, Crowne Plaza® Hotels & Resorts, Holiday Inn® Hotels and Resorts, Holiday Inn Express®, Staybridge Suites®, Candlewood Suites®, EVEN™ Hotels and HUALUXE™ Hotels & Resorts. IHG posiada również program Priority Club® Rewards, pierwszy i największy hotelowy program lojalnościowy na świecie, skupiający który skupia 69 milionów członków

Grupa IHG dzierżawi, jest właścicielem lub zarządza ok 4500 hoteli i ponad 672,000 pokoi hotelowych w prawie 100 krajach i terytoriach. IHG planuje otworzyć w najbliższych latach ponad 1,000 hoteli i zatrudnić około 90,000 osób na różne stanowiska.

 

Więcej informacji na www.igh.com