SES Hydrogen S.A.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » SES Hydrogen S.A.

SES Hydrogen jest polską spółką technologiczną należącą do Grupy Sescom. Jako część Grupy podejmujemy misję zapoczątkowaną ponad 12 lat temu i koncentrujemy się na rozwijaniu innowacyjnych technologii wodorowych, które idą w parze z aktualnymi trendami i potrzebami rynku w Polsce i Europie, w szczególności w obszarze dekarbonizacji i zwiększenia eksploatacji odnawialnych źródeł energii.

 

Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na paliwa alternatywne oraz potencjał, jaki niesie ze sobą wykorzystanie zeroemisyjnego wodoru we wszystkich sektorach gospodarki, rozwijamy produkty elektrolizera i kotła wodorowego w oparciu o patenty własne oraz realizujemy wielkoskalowe projekty hubów wodorowych, które tworzą swoisty, lokalny ekosystem produkcji, magazynowania oraz dystrybucji wodoru i energii odnawialnej.

 

Wierzymy, że wodór jest najlepszą odpowiedzią na kwestie związane z coraz silniej dotykającymi nas skutkami zmian klimatu, dlatego naszą misją jest dostarczanie wyłącznie wysokiej jakości rozwiązań, odpowiadających na potrzeby naszych klientów, które umożliwią płynny transfer w kierunku powstania niskoemisyjnej gospodarki. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesną wizją, dzięki której już dziś wyprzedzamy zmiany, mające w najbliższych latach stać się rzeczywistością w Polsce i na świecie.

Obszary działalności

  • Energie odnawialne

Dane kontaktowe

Strona internetowa: www.seshydrogen.com

Adres: al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk