Proinfra - Eko

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Proinfra - Eko

Zakres: Organizacja nowych firm, restrukturyzacja firm, zarządzanie kontraktami, przygotowywanie oraz prowadzenie i negocjacje  roszczeń kontraktowych, dobór kadry technicznej, organizacja i logistyka dostaw materiałów masowych, mediacje społeczne.

 

Consulting w zakresie inwestycji infrastruktury drogowej, kolejowej, portowej, wodnej lotnisk, inwestycji budownictwa ogólnego i przemysłowego oraz ochrony środowiska. Organizacja i rejestracja nowych firm, restrukturyzacja firm. Zarządzanie realizacją projektów (Project Management). Doradztwo w zakresie przygotowania realizacji projektów oraz doboru podwykonawców i dostawców. Rekrutacja i dobór kadry zarządzającej i inżynierskiej. Przygotowanie i negocjowanie roszczeń kontraktowych (Quantity Surveying). Prowadzenie mediacji społecznych w imieniu Inwestora jak i Wykonawcy.

 

Oferta: doradztwo w zakresie wprowadzania firm na rynek polski, organizacji firm, zarządzania firmami, pozyskiwania kontrahentów, przygotowania i realizacji kontraktów. Doradztwo w zakresie inwestycji kapitałowych. Dobór kadry zarządzającej. Mediacje w zakresie społecznych uzgodnień projektów. Doradztwo w zakresie roszczeń kontraktowych.

Obszary działalności

  • Budownictwo
  • Consulting

Dane kontaktowe

tel.: (+48) 603 26 00 62

Adres: Opaczewska 56A, 02-201 Warszawa