La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego

PHIG.pl » Firmy członkowskie » La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego

Funkcjonujące już od ponad 12 lat w Gdyni Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha to miejsce, w którym uczniowie nie tylko uczą się języka hiszpańskiego (a także portugalskiego, włoskiego i francuskiego), ale też mogą poznać kulturę krajów hiszpańskojęzycznych i uczestniczyć w wielu wydarzeniach poświęconych jej krzewieniu. Szkołę wyróżnia jej doświadczona i zróżnicowana kadra – polscy lektorzy z kierunkowym wykształceniem i pasją do nauczania oraz native speakerzy z różnych krajów hiszpańskojęzycznych: Kolumbii, Gwatemali, Meksyku, Kostaryki, Kuby, Boliwii i Wenezueli.


La Manchę stworzyli specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkół językowych i nauczaniu, eksperci marketingu i kształtowania wizerunku. O najwyższy poziom nauczania języka hiszpańskiego, portugalskiego, katalońskiego czy włoskiego w La Manchy dbają metodycy i wykładowcy, w tym także zagraniczni nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym.


La Mancha należy do prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół Języka Hiszpańskiego jako jedyna szkoła w Polsce i jedna z kilku w Europie. Szkoła znalazła się na liście niepublicznych placówek oświatowych UM Gdynia i posiada akredytację kuratorium oświaty. Jest jedynym w północnej Polsce certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym DELE. 


La Mancha ma też system franczyzowy i jednostki franczyzowe w Gdańsku, Rumi, Poznaniu i Sosnowcu. Sieć szkół pod szyldem La Mancha systematycznie od kilku lat rozrasta się.


Szkoła organizuje cykliczne wydarzenia dla swoich uczniów i wszystkich fanów hiszpańskiego jak warsztaty konwersacyjne, quizy, spotkania z karaoke, imprezy latino i inne.


La Mancha to nie tylko kursy, nie tylko lekcje. To miejsce spotkań ludzi z pasją do języka i kultury całego hiszpańskojęzycznego świata.

Obszary działalności

Dane kontaktowe

tel.: (+48) 530 732 544

Strona internetowa: www.lamanchagdynia.pl

Adres: Wielkopolska 399, 81-531 Gdynia