Klinka Piękna Essence

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Klinka Piękna Essence

 

Klinika Piękna Essence mieści się w samym centrum Warszawy, przy zbiegu ulic Hożej i Poznańskiej. Na prawie 200 m kw powierzchni oferujemy usługi kosmetyczne, kosmetologiczne, medyczne (medycyna estetyczna), fryzjerskie. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Zatrudniamy ekspertów, którzy posiadają nie tylko specjalistyczną wiedzę popartą wykształceniem i doświadczeniem, ale także potrafią sprawić, że nasz każdy klient czuję się w klinice naprawdę znakomicie. Wybieramy do współpracy najlepsze firmy, stąd obecność w klinice znakomitej francuskiej marki Thalgo, urządzenie do endermologii Integral LPG firmy ITP, czy dwa nowe urządzenia medyczne włoskiej firmy Biotec. Mamy również w swojej ofercie zabieg mezoterapii CGF z komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu, który jest obecnie najnowocześniejszą i najbezpieczniejszą terapią w medycynie regeneracyjnej.

 

Lekarze medycyny estetycznej pani dr Iwona Kulesza, pan dr Tadeusz Witwicki i  pan dr Mariusz Borkowski to prawdziwi eksperci. Dzięki ich pracy możemy ze spokojem oferować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

 

Nowością w Klinice Piękna Essence są spotkania pt. "Medycyna estetyczna nocą". Począwszy od 09 listopada, w co drugi piątek, pani dr Iwona Kulesza będzie przyjmowała pacjentki aż do godziny 24.00.

 

Jest to oferta dla zapracowanych i zabieganych osób, które chcą skorzystać z nietypowych godzin na spotkanie z lekarzem.

 

Nasz zespół posługuje się językiem angielskim.

 

Zapraszamy na spacer po klinice: 

https://my.matterport.com/show/?m=HTKrygnXaXB

Obszary działalności

Dane kontaktowe

tel.: +48 22 625 49 43

Strona internetowa: www.klinikaessence.pl

Adres: ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa