Kancelaria CMS

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Kancelaria CMS

CMS jest międzynarodową kancelarią prawną świadczącą kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. Kancelaria posiada ponad 80 biur w ponad 45 państwach na całym świecie, w ramach których usługi prawne świadczy ponad 5 000 prawników.

 

CMS jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych kancelarii w Polsce, gdzie działa blisko 30 lat. W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 200 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich sektorach gospodarki. Eksperci z zespołu Energetyki i Infrastruktury specjalizują się w doradztwie z zakresu energetyki odnawialnej, spraw regulacyjnych, transakcji oraz projektów inwestycyjnych w sektorze energetycznym i infrastrukturalnym, a także prawa ochrony środowiska. Od początku przyjęcia regulacji Europejskiego Zielonego Ładu oraz raportowania o wskaźnikach zrównoważonego rozwoju, CMS kompleksowo doradza klientom we wdrażaniu wymogów ESG.

 

Hiszpańskie biuro CMS, CMS Albiñana & Suárez de Lezo, zatrudnia ponad 150 prawników w Madrycie i Barcelonie. Jako jedna z wiodących hiszpańskich kancelarii prawnych cieszy się znakomitą reputacją. Wyróżnia się budowaniem bliskich relacji z klientami, starając się w pełni zrozumieć ich potrzeby i oferując im innowacyjne rozwiązania we wszystkich dziedzinach prawa. Prawnicy CMS Albiñana & Suárez de Lezo doradzali przy praktycznie wszystkich największych krajowych i międzynarodowych transakcjach energetycznych ostatnich lat, co czyni ją wiodącą kancelarią w sektorze energii elektrycznej i odnawialnej w Hiszpanii. Strategiczne znaczenie i złożoność sektora energetycznego wymagają utrzymywania stałego kontaktu z przedsiębiorstwami energetycznymi i organami regulacyjnymi w oparciu o solidną znajomość rynku. Kancelaria zapewnia proaktywną obsługę, w ramach której przewiduje problemy i oferuje rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb klientów.

 

Współpraca między naszymi biurami w Polsce i Hiszpanii, zwłaszcza w rozwijającym się sektorze energetycznym, pozwala nam wykorzystać międzynarodowe synergie i zapewnić klientom kompleksowe i eksperckie podejście na coraz bardziej zintegrowanym rynku globalnym.

Obszary działalności

  • Kancelaria prawna

Dane kontaktowe

Kancelaria CMS

tel.: +48 22 520 55 55

Strona internetowa: www.cms.law

Adres: ul. Chmielna 69, 00-801 WarszawaCMS Albiñana Suárez de Lezo SLP

tel.: +34 914 51 93 00

Adres: Paseo de Recoletos, 7-9, 28004 MadridCMS Albiñana Suárez de Lezo SLP

tel.: +34 934 94 10 22

Adres: Paseo de Gracia, 85, 08008 BarcelonaCMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Pośniak i Bejm sp.k.

tel.: +48 22 520 83 00

Adres: OMEGA Building, ul. J. H. Dąbrowskiego 79A, 8 piętro, 60-529 Poznań