Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Zdjęcia z turnieju "Hola Padel"

Zdjęcia z turnieju "Hola Padel"

  • Data wydarzenia 25 maja 2024
  • ·
  • Publikacja 10 maja 2024
  • ·

W sobotę, 25 maja 2024, w oddziale naszej firmy członkowskiej - Inter Padel Warszawa- odbył się pierwszy, polsko-hiszpański turniej padla - „Hola Padel”.

 

Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza była jednym z Partnerów wydarzenia.


W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu uczestników, wraz z rodzinami, którzy rozegrali mecze w dwóch formułach: double i americano. W przerwie pomiędzy turniejem poprowadzono treningi dla dzieci oraz krótki instruktaż dla osób zainteresowanych rozpoczęciem swojej przygody z grą. Wydarzenie, oprócz sportowej rywalizacji, było również świetną okazją do spotkania oraz integracji polsko-hiszpańskiej społeczności i zostało zorganizowane z myślą o powtórzeniu turnieju w kolejnych latach.

 

Dziękujemy za obecność i zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

 

InterPadel Warszawa jest największym ośrodkiem do gry w padla w Polsce, posiadającym łącznie 11 kortów, z których 9 to korty deblowe, a 2 są przeznaczone do gry singlowej. Hala ma ponad 10,5m wysokości oraz wszystkie niezbędne udogodnienia, takie jak strefa Lounge dostosowana do różnych imprez okolicznościowych, sklep z akcesoriami i sprzętem, strefa do zabaw dla dzieci, strefa treningu funkcjonalnego.

 

Galerie