Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » GDAŃSK: International Speed Business Meeting

GDAŃSK: International Speed Business Meeting

  • Data wydarzenia 10 kwietnia 2024
  • ·
  • Publikacja 23 marca 2024
  • ·

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców. Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branż.

 

Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza
oraz
Advantage Austria, Amerykańska Izba Handlowa w Polsce, Belgijska Izba Gospodarcza, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko – Kanadyjska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polsko – Portugalska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza, Polsko – Luksemburska Izba Gospodarcza i Włoska Izba Handlowo - Przemysłowa w Polsce

serdecznie zapraszają na
International Speed Business Meeting,
który odbędzie się 10 kwietnia 2024 r. o godz. 18.00
w GDAŃSKU, Radisson Hotel & Suites Gdansk.

 

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył w formularzu zgłoszeniowym.

 

ZAPISY
Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoba z firmy w pierwszej części, dodatkowe osoby mogą dołączyć w drugiej części o godz. 20.00).


Koszt uczestnictwa to 250 PLN + VAT dla firm członkowskich PHIG. Koszt dla firm niezrzeszonych 450 PLN + VAT.


Poniżej link do formularza zgłoszeniowego dla firm członkowskich. Prosimy o przesyłanie formularza do dnia 3.04.2024: FORMULARZ


Serdecznie zapraszamy!