Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Webinar PwC: Przedsiębiorco - nie przegap drugiego naboru programu wsparcia dla zakładów energochłonnych za 2023 rok!

Webinar PwC: Przedsiębiorco - nie przegap drugiego naboru programu wsparcia dla zakładów energochłonnych za 2023 rok!

  • Data wydarzenia 10 stycznia 2024
  • ·
  • Publikacja 31 grudnia 2023
  • ·

Przedsiębiorco - nie przegap drugiego naboru programu wsparcia dla zakładów energochłonnych za 2023 rok!

10 stycznia 2024, godz. 10:00 | formuła online


W lutym 2024 r. planowane jest rozpoczęcie drugiego naboru kolejnej edycji rządowego programu rekompensat dla przedsiębiorstw energochłonnych pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.”

Poprzednia edycja programu cieszyła się zainteresowaniem przedsiębiorców, co zaowocowało wypłatą rekompensat o równowartości około 2,5 mld złotych.

Co w przypadku, gdy nie został złożony wniosek o rekompensatę w pierwszej edycji? Czy można skorzystać z programu wsparcia?

Tegoroczny budżet w zakresie pomocy podstawowej przewiduje jeszcze większą sumę wsparcia - do rozdania jest aż 3 mld złotych, zaś podmioty uprawnione do rekompensaty mogą uzyskać do 4 mln EUR wsparcia! Dodatkowo, poszerzono katalog podmiotów uprawnionych do skorzystania z rekompensaty, dlatego Przedsiębiorco - nie czekaj i sprawdź czy możesz skorzystać z programu wsparcia!

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego rozwiejemy wątpliwości w kwestii kwalifikacji do uzyskania rekompensaty i podpowiemy jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pomoc rządową.

Porozmawiamy też m.in o:

- Najważniejszych warunkach uprawniających do skorzystania z programu rekompensat
- Najczęstszych problemach i wątpliwościach powstałych przy przygotowaniu wniosku
- Jak przygotować się do kolejnej tury rekompensat?
- Na co uważać? Załączniki, terminy i kwestie techniczne.

Rejestracja:

https://www.pwc.pl/pl/wydarzenia/webinaria/przedsiebiorco-nie-przegap-drugiego-naboru-programu-wsparcia-dla-zakladow-energochlonnych-za-2023-rok.html

Uczestnictwo bezpłatne.
Język wydarzenia – polski.