Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Zgłoś strategię, innowację lub program edukacyjny w 3. edycji konkursu „Liderzy ESG”

Zgłoś strategię, innowację lub program edukacyjny w 3. edycji konkursu „Liderzy ESG”

  • Data wydarzenia 16 października 2023
  • ·
  • Publikacja 06 września 2023
  • ·

w imieniu Giełdy Papierów Wartościowych oraz PwC Polska zapraszamy do podzielenia się w ramach III edycji konkursu „Liderzy ESG” realizowaną przez Państwa organizację strategią, innowacją i/lub programem edukacyjnym w obszarze zrównoważonego rozwoju. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 października. Udział w konkursie jest bezpłatny. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej konkursu.

 

O tytuł „Lidera ESG” firmy i instytucje mogą ubiegać się w trzech kategoriach:
● Strategia ESG
● Innowacja w obszarze ESG
● Program edukacyjny w obszarze ESG

 

Specjalne wyróżnienie „Wizjonera/Wizjonerki Zrównoważonego Rozwoju” jest przyznawane osobom, które swoją postawą i autorytetem wspierają odpowiedzialny biznes.

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości, zarówno do podmiotów dużych, jak i spółek małych i średnich.

 

Każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone przez Zespół analityczny, a następnie przez Kapitułę konkursu, złożoną z ekspertów w dziedzinie ESG, rynków finansowych, przedstawicieli nauki i biznesu.

 

Wręczenie nagród odbędzie się w 12 grudnia podczas uroczystej gali. Szczegóły na temat tego wydarzenia podamy w późniejszym terminie.