Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Badanie budowlane PwC

Badanie budowlane PwC

  • Data wydarzenia 31 lipca 2023
  • ·
  • Publikacja 27 czerwca 2023
  • ·

W jakim stopniu skutki trwającej wojny w Ukrainie są odczuwalne przez firmy budowlane w Polsce? - podziel się swoją opinią w badaniu

 

Zapraszamy Państwa do wspólnej odpowiedzi na to, i wiele innych pytań przy okazji kolejnej edycji Badania branży budowlanej w Polsce prowadzonego w ramach projektu “Build The Future”  przez magazyn “Builder” i firmę doradczą PwC Polska oraz Dun & Bradstreet.

 

Wydaje się, że testowanie odporności branży budowlanej w odpowiedzi na nowe wyzwania, w przeciągu ostatniego roku osiągnęło swoje epicentrum. Wojna w Ukrainie, wzrost kosztów, rosnące wymagania ESG (ang. Environmental, Social and Governance), a więc kwestii związanych z ładem środowiskowym, społecznym i korporacyjnym - to tylko kilka z wielu wyzwań, z którymi są zmuszone zmierzyć się polskie firmy budowlane.

 

Zmotywowani nowymi wyzwaniami stojącymi przed branżą, pragniemy poznać Państwa perspektywę podczas badania, do którego zapraszamy wszystkie podmioty prowadzące swój biznes na rynku budowlanym. W naszej ankiecie znajdą się stałe i niezmieniające się z roku na rok pytania, które posłużą do celów porównawczych z odpowiedziami z ubiegłych lat. Pojawiły się też nowe pytania, dostosowane do obecnych wyzwań, zmieniającego się otoczenia gospodarczego i trendów na rynku.

 

Wyniki przeprowadzonego badania zamkniemy w formie raportu, którego premiera odbędzie się jesienią tego roku.

Do głównych korzyści dla Państwa wynikających z udziału w badaniu, jest przede wszystkim możliwość porównania pozycji Państwa przedsiębiorstwa ze skalą całego sektora budowlanego. Ponadto wypełnienie formularza skłania do refleksji nad prowadzonym biznesem i być może zainspiruje Państwa do podjęcia nowych działań w jego obszarze.


O badaniu:

  • Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min.
  • Podanie danych kontaktowych nie jest obowiązkowe, ale pozwala na otrzymanie raportu z wynikami badania.
  • Organizatorzy nie śledzą indywidualnych odpowiedzi. Zostaną one wykorzystane wyłącznie do celów statystycznych, do zaobserwowania trendów.

 

Badanie budowlane - od 31 maja do 31 lipca trwa badanie branży budowlanej:

https://www.pwc.pl/pl/badanie-rynku-budowlanego-build-the-future.html