Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Webinarium PwC: "Kredyt ekologiczny. Jak pozyskać dotacje na inwestycje w obszarze efektywności energetycznej?

Webinarium PwC: "Kredyt ekologiczny. Jak pozyskać dotacje na inwestycje w obszarze efektywności energetycznej?

  • Data wydarzenia 26 czerwca 2023
  • ·
  • Publikacja 20 czerwca 2023
  • ·

Kredyt ekologiczny będzie jednym z najatrakcyjniejszych źródeł wsparcia dla przedsiębiorców w najbliższym czasie, dlatego warto poznać kluczowe aspekty związane z ubieganiem się o tego rodzaju dofinansowanie.

 

Webinarium PwC: "Kredyt ekologiczny. Jak pozyskać dotacje na inwestycje w obszarze efektywności energetycznej?"


Termin 26.06.2023 | godz. 10:00 - 11:00

 

13 czerwca br. ruszy jedyny w tym roku nabór wniosków w ramach konkursu Kredyt ekologiczny z Programu FENG. Termin składania wniosków mija 17 sierpnia.

W ramach programu dofinansowywane będą inwestycje dotyczące zwiększenia energooszczędności procesów w przedsiębiorstwie polegające m.in. na modernizacji linii technologicznych oraz budynków i budowli, w tym budowie i modernizacji istniejącej instalacji OZE. Wsparcie udzielane będzie na zasadzie dotacji przeznaczonej na spłatę kredytu udzielanego przez bank komercyjny.

 

Zapraszamy do udziału w webinarium, które odbędzie się 26 czerwca w godz. 10:00-11:00, podczas którego Agata Klińska-Borek (mBank S.A.) oraz Ksenia Kosiak (PwC Polska) poruszą najważniejsze zagadnienia związane z konkursem.

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy na stronie: https://pwc.to/463Rru9