Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Śniadanie biznesowe DWF: Nowelizacja KSH - odpowiedzialność członków zarządu

Śniadanie biznesowe DWF: Nowelizacja KSH - odpowiedzialność członków zarządu

  • Data wydarzenia 31 maja 2023
  • ·
  • Publikacja 17 maja 2023
  • ·

Pomimo, że nowelizacja kodeksu handlowego weszła w życie w październiku 2022 roku, aktualnym zagadnieniem pozostaje między innymi właściwa realizacja nowych obowiązków spoczywających na członkach organów spółek kapitałowych, tj. zarządzie i radzie nadzorczej.

 

 

Zapraszamy na śniadanie biznesowe pt. "Nowelizacja KSH - odpowiedzialność członków zarządu i rady nadzorczej w spółkach kapitałowych", podczas którego Katarzyna Stefaniak, Associate, Kamil Ciodyk, Associate oraz Mateusz Bąk, Associate omówią kwestie związane z obowiązkami i odpowiedzialnością członków organów spółek kapitałowych oraz w sposób praktyczny przedstawią elementy dokumentów korporacyjnych.

 

Szkolenie pomoże zidentyfikować nowe obowiązki oraz dostosować wewnętrzną dokumentację korporacyjną do znowelizowanych przepisów, tak aby spełniała ona nowe wymagania dotyczące sposobu prowadzenia i dokumentowania obrad organów.

 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu: https://dwfgroup.com/pl-pl/news-and-insights/events/sniadanie-biznesowe-nowelizacja-ksh

 

#DWF #Poland #KSH #nowelizacja #prawospolek