Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Targi GENERA 2011

Targi GENERA 2011

  • Data wydarzenia 11 maja 2011
  • ·
  • Publikacja 11 maja 2011
  • ·

11-13 maja, Madryt

TARGI GENERA 2011W dniach 11,12,13 maja, w Madrycie odbyła się czternasta edycja Międzynarodowych Targów Energii i Ochrony Środowiska. Targi zainaugurował Sekretarz Stanu ds. Energii, Fabrizio Hernández Pampaloni. Celem targów jest stworzenie miejsca spotkań i negocjacji w dziedzinie alternatywnych źródeł energii i efektywności energetycznej.

Podczas targów zaprezentowało się 361 znaczących firm, zarówno hiszpańskich jak i zagranicznych, targi odwiedziło 20 000 gości. Organizatorzy Targów Genera poza stwarzaniem możliwości negocjacyjnych dla firm, organizują również wydarzenia takie jak Forum Genera, podczas którego zostały poruszone najbardziej interesujące kwestie i zaprezentowane produkty i usługi.

Jak co roku Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza uczestniczyła w Targach, prezentując się na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji, zdoła nawiązać nowe relacje gospodarcze i pozyskać wiele cennych kontaktów.  Naszymi celami bylo zarówno poromowanie Polski jako doskonałego miejsca dla rozwoju OZE, jak i ułatwianie kontaktu z polskimi firmami oraz zapraszanie firm hiszpańskich do uczestniczenia w V edycji P-H Forum Energii Odnawialnej, ktore odbedzie sie dnia 20 pażdziernika w Warszawie.


Galerie