Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Spotkanie z Ministrem M. Jamrożym z Ministerstwa Finansów

Spotkanie z Ministrem M. Jamrożym z Ministerstwa Finansów

  • Data wydarzenia 13 kwietnia 2021
  • ·
  • Publikacja 29 marca 2021
  • ·

Spotkanie jest organizowane w ramach działalności International Group of Chambers of Commerce IGCC do której należymy i jest skierowane w szczególności do tax managerów oraz głównych księgowych. 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z  Dyrektorem Marcinem Jamrożym (Departament Cen Transferowych w Ministerstwie Finansów) dot. obowiązujących regulacjach w zakresie dokumentowania transakcji rajowych w tym należytej staranności.


13 kwietnia (wtorek) w godz. 13.30 – 15.00 na platformie Teams

Język: polski

Plan spotkania:

  1. 1. Geneza, założenia i zamierzone cele Ministerstwa Finansów, które ministerstwo planuje osiągnąć wprowadzonymi rozwiązaniami – Dyrektor Marcin Jamroży, MF
  2. 2. Trudności w implementacji przepisów – ekspert Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej - Ewelina Stamblewska-Urbaniak, CRIDO.

3. Dyskusja

Zachęcamy do przygotowania praktycznych przykładów związanych z uciążliwością stosowania obecnych przepisów, które jednocześnie skutkują małymi efektami związanymi z walką z rajami podatkowymi, tak aby podczas dyskusji podzielić się tymi zagadnieniami z przedstawicielami Ministerstwa.