Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Speed Business Meeting online

Speed Business Meeting online

  • Data wydarzenia 25 listopada 2020
  • ·
  • Publikacja 29 października 2020
  • ·

Celem wydarzenia jest umożliwienie firmom nawiązywania kontaktów. W poprzednich, stacjonarnych edycjach wydarzenia każdorazowo udział brało ponad 300 firm.

 

Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza oraz Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko – Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Irlandzko - Polska Izba Gospodarcza, Polsko – Kanadyjska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza Gospodarcza i Włoska Izba Handlowo - Przemysłowa w Polsce

 

serdecznie zapraszają na

 

Speed Business Meeting ONLINE

 

25 listopada 2020 r.

w godzinach 13.00-15.30.

 

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie firmy mogą dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców dzięki współpracy pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi. Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań online z przedstawicielami wybranych branż. Każdy zgłoszony uczestnik zostaje przydzielony do kilku grup, w których spotka się z innymi 5 osobami. Sesja w każdej grupie trwa ok. 20 minut. Po zakończeniu sesji, po komunikacie on-line informacji od moderatora, uczestnik przesiada się do wskazanej mu wcześniej kolejnej grupy (numery stolików otrzymają Państwo przed mixerem). Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Zamiast tradycyjnej wymiany wizytówek tym razem zachęcamy do dołączenia do specjalnej grupy Linkedin! Każdy uczestnik otrzyma w potwierdzeniu udziału link do zamkniętej grupy na LinkedIn.

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (tylko 1 osoba z firmy).

 

Uczestnictwo jest bezpłatne dla firm zrzeszonych w Izbie.

Poniżej link do Formularza zgłoszeniowego dla firm członkowskich. Prosimy o przesyłanie formularza do dnia 23.11.2020: https://forms.gle/BnyRitwdDiZZMPKG9

 

Koszt udziału dla firm niezrzeszonych wynosi 200 PLN + VAT.

W celu rejestracji firmy niezrzeszonej prosimy o kontakt mailowy na adres k.tetych@phig.pl

 

Agenda spotkania oraz informacje techniczne TUTAJ

Instrukcja - jak dziala platforma: TUTAJ

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Partnerzy wydarzenia: