Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » 2 webinarium: Rozwiązywanie sporów w czasie pandemii - odwołane

2 webinarium: Rozwiązywanie sporów w czasie pandemii - odwołane

  • Data wydarzenia 22 maja 2020
  • ·
  • Publikacja 15 maja 2020
  • ·

Informujemy, że drugie spotkanie dot. mediacji organizowane przez Międzynarodowe Centrum Mediacji zostało odwołane.

 

Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza, we współpracy z Belgijską Izbą Gospodarczą, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce oraz Międzynarodowe Centrum Mediacji zapraszają na webinarium:

 

„Rozwiązywanie sporów w czasie pandemii”

 

Jak rozwiązywać spory, kiedy nie działają sądy? Dokąd udać się po pomoc w związku z zaistniałym sporem - czy to w relacji z kontrahentem spółki czy konfliktem wewnątrz przedsiębiorstwa - w tym szczególnym czasie? Co ze sporami już zawisłymi przed sądem?

 

Odpowiedzią na te i inne pytania mogą okazać się alternatywne metody rozwiązywania konfliktów (ang. Alternative Dispute Resolution), w tym mediacje. 

 

Mediacje są doskonałym narzędziem nie tylko dla sporów już zawisłych w sądzie, ale i takich, które dopiero się zaczynają się tlić. Możemy je zastosować w stosunkach zewnętrznych spółki (mediacje gospodarcze) lub też w przypadku sporów wewnętrznych (mediacje wewnątrzorganizacyjne), które na każdym poziomie w strukturze służą stronom w znalezieniu rozwiązań z jednoczesnym uczeniem się nowego sposobu komunikacji nieantagonizującej.

 

Czas: piątek, 22 maja 2020 godz. 11:00  (odwołane)

Prowadzący: 

  • dr Ewelina Stobiecka, koordynator Międzynarodowego Centrum Mediacji oraz partner zarządzający w kancelarii Taylor Wessing  
  • Izabela Salicka, mediator MCM, mediator wewnątrzorganizacyjny, interwent kryzysowy i facylitator dialogu

 

Rejestracja: https://bit.ly/2YLc91Z

 

Język spotkania: angielski. Udział bezpłatny dla firm członkowskich.