Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Warszawa: Speed Business Meeting

Warszawa: Speed Business Meeting

 • Data wydarzenia 05 listopada 2019
 • ·
 • Publikacja 30 sierpnia 2019
 • ·

Zapraszamy do udziału w największym spotkaniu networkingowym tej jesieni! Wydarzenie jest współorganizowane przez 12 bilateralnych izb gospodarczych, a przewidywana liczba uczestników to ponad 300 przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarczych. 

 

 

Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza

oraz

Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko – Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Irlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko – Kanadyjska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza. Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza i Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza

 

serdecznie zapraszają na Speed Business Meeting, który odbędzie się 5 listopada 2019 r. o godz. 18.00, w Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

 

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branż.

 

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoba z firmy). Koszt uczestnictwa to 100 PLN + VAT dla firm członkowskich PHIG i 200 PLN + VAT dla firm niezrzeszonych.

 

Prosimy o przesyłanie FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH do dnia 29.10.2019.

 

Program:

17.30 – 18.00 Rejestracja

18.00 – 18.20 – Otwarcie i debata na temat digitalizacji w firmach

18.20 - 20.00 - Speed Business Meeting

20.00 – 21.30 – Business Mixer

 


 

Regulamin spotkania Speed Business Meeting  

 1. Z każdej firmy zainteresowanej spotkaniem może wziąć udział tylko jedna osoba. W drugiej części spotkania -Business Mixerze - może wziąć udział druga dodatkowa osoba z firmy.
 2. W dniu spotkania, po przybyciu każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują spotkania z firmami z branży, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.
 3. Uczestnicy zostaną podzieleni na maks. 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik w ok. 2 minutowej wypowiedzi przedstawi się pozostałym członkom grupy. Po ok. 20 minutach i wymianie wizytówek z uczestnikami danej grupy każdy przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem. Ilość grup, w których uczestnik będzie mógł przedstawić własną firmę uzależniona będzie od ilości zgłoszeń.
 4. Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.
 5. Rozmowy będą prowadzone w języku polskim i/ lub angielskim.
 6. Koszt udziału w spotkaniu dla firm członkowskich PHIG wynosi 100 PLN+23% VAT. Dla firm niezrzeszonych koszt udziału wynosi 200 PLN + 23% VAT za osobę (płatny przed wydarzeniem).
 7. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoja obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go do dnia 29.10.2019, opłata nie zostanie zwrócona.
 8. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 29.10.2019 na adres m.wasaznik@phig.pl.