Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

  • Data wydarzenia 15 stycznia 2013
  • ·
  • Publikacja 10 grudnia 2012
  • ·

15 stycznia 2013 , Warszawa

Od 2011 roku firma doradcza KPMG jest inicjatorem i głównym partnerem merytorycznym Kongresu Podatków i Rachunkowości. Dotychczasowe dwie edycje tego prestiżowego wydarzenia zdobyły uznanie zarówno przedstawicieli biznesu, jak i mediów. W ostatniej edycji Kongresu wzięło udział ponad 600 przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za finanse w polskich przedsiębiorstwach.

Podczas Kongresu eksperci KPMG omówią najistotniejsze zmiany na 2013 rok w obszarze podatku VAT, PIT i CIT oraz najnowsze przepisy prawne z zakresu cen transferowych. W programie znajdą się także prelekcje dotyczące zastosowania obowiązujących standardów sprawozdawczości finansowej.

 

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Istnieje możliwość udziału w formie stacjonarnej lub poprzez transmisję on-line w Internecie. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy wypełnić i odesłać formularza rejestracyjnego najpóźniej do dnia 7 stycznia 2013 roku. Szczegółowe informacje na temat III edycji Kongresu znajdują się na stronie internetowej.