Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Inteligentna architektura na Budmie 2013

Inteligentna architektura na Budmie 2013

  • Data wydarzenia 29 stycznia 2013
  • ·
  • Publikacja 20 grudnia 2012
  • ·

Poznań, 29.01-1.02.2013

Inteligentna architektura na Budmie 2013

 

„Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura” to hasło przewodnie kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Najważniejsze na polskim rynku spotkanie branży odbędzie się
w Poznaniu od 29 stycznia do 1 lutego 2013 r.

 

BUDMA w liczbach:

 Ponad 1200 wystawców z 33 krajów z całego świata

51.000 zwiedzających

 

Przyszłoroczne targi to kolejny etap zmian zapoczątkowanych już podczas Budmy 2012. Budma w nowej odsłonie ma pełnić jeszcze bardziej aktywną rolę w kreowaniu nowoczesnego budownictwa.


Planujemy realizację szeregu nowych projektów:

Dzień Dystrybutora - kilkanaście tysięcy przedstawicieli handlu z branży budowlanej z kraju                 i zagranicy otrzyma  imienne „pakiety pobytowe” na targi. Specjalna przestrzeń umożliwi handlowcom odbywanie spotkań w komfortowych warunkach.

Strefa Testów –jeden z pawilonów będzie pełnił rolę specjalnej przestrzeni prezentacji narzędzi, sprzętu pomocniczego i innych produktów dla budownictwa. W Strefie Testów każdy będzie mógł własnoręcznie - w działaniu, ocenić najnowsze rozwiązania oferowane przez producentów.

Budowlane premiery roku – specjalna kampania promująca absolutne premiery rynkowe, przestrzenie specjalne: „Renowacje” – profesjonalny remont – II lepsza młodość budynku, „Inteligentny budynek” - automatyka i inteligentne sterowanie, „Aquasan” – salon łazienek  czy też przestrzeń „Z górnej półki” - ekspozycja produktów budowlanych klasy Premium – to tylko niektóre z planowanych elementów najbliższej Budmy.

 

Najnowsze rozwiązania i budowlane technologie jutra prezentowane będą na stoiskach wystawców, a także w ramach wydarzeń towarzyszących targom - na licznych konferencjach, interaktywnych pokazach i warsztatach.

Strada di Architettura 2.0 – wyjątkowy projekt specjalnej ścieżki dla architektów, której celem jest ułatwienie architektom i projektantom dotarcia do innowacyjnych materiałów i unikalnych rozwiązań technologicznych budownictwa jutra. Szlak architektoniczny na targach Budma wyznaczą oddalone od siebie  dwie strefy: Edukacja i Inspiracja, w których odbywać się będą wydarzenia dla tej grupy gości.

Na trasie Strada di Architettura znajdą się też stoiska firm posiadających w swojej ofercie nowatorskie i unikatowe rozwiązania dedykowane architektom i projektantom.

.

 Targi Budma 2013 gościć będą także uznanych architektów światowej sławy.

 

Pozostałe projekty i wydarzenia,  które warto zobaczyć na targach Budma 2013:

BudShow –  wszechobecne drewno – dom autonomiczny i ekonomiczny

IV Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego

Budownictwo przeszłości budownictwem przyszłości. Remont – II lepsza młodość budynków

Dni Inżyniera Budownictwa,

Akustyka w budynkach

 

Archispace – Akademia efektywnego projektowania

zawody o tytuł Parkieciarskiej Stolicy Polski,

Nowoczesny Warsztat Ciesielski,

Mistrzostwa Polski Dekarzy,

Warsztaty Montażu Okien.

 

 

W 2013 roku Budmie towarzyszyć będą Targi Budownictwa Sportowego, Rekreacyjnego Wellness i Spa CBS,Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS.