Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Jak skutecznie dochodzić swoich praw w sporze z państwem

Jak skutecznie dochodzić swoich praw w sporze z państwem

  • Data wydarzenia 20 listopada 2012
  • ·
  • Publikacja 30 października 2012
  • ·

20 listopada 2012, Warszawa

 

 

 

Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza wraz członkowską kancelarią prawniczą Kochański Zięba Rapala i Partnerzy Sp. J. serdecznie zaprasza do udziału w śniadaniu biznesowym poświęconym problematyce międzynarodowego arbitrażu inwestycyjnego.

 

 

„Jak skutecznie dochodzić swoich praw w sporze z państwem.”

 

Spotkanie odbędzie się 20 listopada 2012 roku w siedzibie kancelarii, w budynku Metropolitan, Plac Piłsudskiego 1 w Warszawie.

 

Celem spotkania będzie przybliżenie uczestnikom, cieszącej się coraz większą popularnością wśród inwestorów zagranicznych, formy dochodzenia roszczeń od państwa, a mianowicie inicjowania międzynarodowego postępowania arbitrażowego w oparciu o oferty arbitrażu zawarte w międzynarodowych traktatach o wzajemnym popieraniu i ochronie inwestycji.

 

Prelegenci w sposób przystępny i poparty przykładami z praktyki przedstawią sytuacje, w których inwestor może dochodzić swoich praw przed międzynarodowym trybunałem arbitrażowym. W szczególności skupią się na możliwościach dochodzenia przez inwestora roszczeń związanych z naruszeniem przez państwo zawartej z nim umowy inwestycyjnej.

W załączeniu przedstawiamy szczegółową informację o spotkaniu.

 

Zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw dokonujących inwestycji w Polsce bądź w kraju innym niż kraj ich pochodzenia.

 

Udział w śniadaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres m.wasaznik@phig.pl

 

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

 

Program