Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Hiszpania - perspektywy rozwoju dla polskich firm - Seminarium w Poznaniu

Hiszpania - perspektywy rozwoju dla polskich firm - Seminarium w Poznaniu

  • Data wydarzenia 25 stycznia 2012
  • ·
  • Publikacja 12 stycznia 2012
  • ·

Seminarium w Poznaniu 25 stycznia 2012

25 stycznia 2012


Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza wspólnie z Wielkopolską Izbą Przemysłowo – Handlową zorganizowała w dniu 25 stycznia seminarium poświęcone perspektywom rozwoju dla polskich firm w Hiszpanii. W wydarzeniu udział wzięło trzydziestu reprezentantów biznesu z Wielkopolski. Po spotkaniu można się było dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat dobrej hiszpańskiej oliwy i wina. Poprzedniego dnia przedstawiciele Rady i Biura Izby odwiedzali stoiska hiszpańskich firm z sektora budowlanego, wystawiających swoje produkty na poznańskich targach BUDMA. W targach udział bierze nasza firma członkowska GRANDE Sp. z o.o. Sp.k.

 

Serdecznie dziękujemy Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej za profesjonalne przygotowanie seminarium i miłą współpracę.

Szanowni Państwo!


Tym razem serdecznie zapraszamy do Poznania!


    Dzień dobry!


Czy byliście już w Hiszpanii, a może zamierzacie ją odwiedzić?
Czy śledzicie w mediach doniesienia o sytuacji gospodarczej Hiszpanii i zastanawiacie się, jak jest naprawdę?
A może szukacie szansy eksportu swoich towarów, albo źródła bezpośredniego importu oliwy, albo wina?

Jeśli Państwa odpowiedź na choćby jedno z postawionych wyżej pytań jest pozytywna, zapraszamy do wzięcia udziału w  polsko-hiszpańskim seminarium w dniu 25  stycznia w  IBB Andersia Hotel w Poznaniu (szczegóły w  załączniku), organizowanym we współpracy Wielkopolskiej Izby Przemysłowo Handlowej i Polsko - Hiszpańskiej Izby Gospodarczej.

Gwarantujemy chwilę wytchnienia od polskiej zimy przy lampce wina i tapas, interesujące prelekcje i szanse na nowe - nie tylko biznesowe - znajomości.


Do zobaczenia        


Udział w seminarium jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim z tłumaczeniem konsekutywnym na język hiszpański. Zgłoszenia proszę nadsyłać bezpośrednio na adres wiph@wiph.pl Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

PROGRAM SEMINARIUM