Targi maszyn i technologii dla produkcji żywności w Barcelonie 26-29 września

PHIG.pl » Ogłoszenia » Pozostałe » Targi maszyn i technologii dla produkcji żywności w Barcelonie 26-29 września

Zrzeszona w Izbie - Catalonia Trade & Investment we współpracy z

Stowarzyszeniem Firm Przemysłowych AMEC, zaprasza Członków PHIG do udziału w Targach maszyn i technologii dla produkcji żywności ALIMENTARIA FOOD TECH

w dn. 26-29 września w Barcelonie.

 

Targi będą poświęcone maszynom i technologiom produkcji żywności. Na pow. 18.000m2 wystawi się ponad 350 firm z 13 krajów. Bedzie to znakomita okazja do nawiązania nowych relacji handlowych oraz znalezienia ciekawych maszyn i rozwiązań do produkcji.

 

Żeby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.alimentariafoodtech.com/en/  klikając napis BUY THE BADGE. Dzięki naszej współpracy z Organizatorami Targów, przy rejestracji na stronie, nasi Członkowie otrzymają bilety za darmo.

 

Dodatkowo, zachęcamy do zarejestrowania się do programu VIP HOSTED BUYER https://registration.firabarcelona.com/?filterById=1956#/en_GB/J051023/WEB/BUYER

 

Rejestrując się w tym programie, osoby, które opiszą jakiego rodzaju maszyn lub technologii poszukują, mają szansę na otrzymanie dofinansowania do przelotu na targi i pokrycia kosztów hotelu w Hiszpanii.

 

W razie pytań, bardzo proszę o kontakt:

mchabasiewicz@catalonia.com

Dane do kontaktu

mchabasiewicz@catalonia.com