Program Rising Up in Spain dla międzynarodowych startupów, które chcą rozpocząć swoją działalność w Hiszpanii

PHIG.pl » Ogłoszenia » Pozostałe » Program Rising Up in Spain dla międzynarodowych startupów, które chcą rozpocząć swoją działalność w Hiszpanii

Biuro Radcy ds. Ekonomicznych i Handlowych Ambasady Hiszpanii ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu szóstej edycji programu Rising Up in Spain, przeznaczonego dla międzynarodowych startupów, które chcą rozpocząć swoją działalność w Hiszpanii.

 

Program polega na nawiązaniu współpracy pomiędzy lokalnym partnerem w Hiszpanii a startupem zagranicznym na ustalonych przez obie strony warunkach. Podczas gdy lokalny partner otrzymuje technologiczne rozwiązanie problemu, startup korzysta z programu akceleracyjnego i przestrzeni do współpracy.

 

Program Rising Up in Spain pozwala rozwinąć sieć kontaktów, uzyskać porady prawne dotyczące rozpoczęcia działalności w Hiszpanii oraz inne korzyści. Więcej szczegółów można znaleźć w załączonych dokumentach.

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród startupów w Państwa otoczeniu, które mogą być zainteresowane rozpoczęciem swojej działalności w Hiszpanii. Termin rozpoczęcia rejestracji zaplanowano na 1-go maja, zaś termin składania zgłoszeń upływa dnia 15-go czerwca. Do połowy lipca zakończy się proces dopasowywania startupów i partnerów lokalnych.

 

Więcej informacji na stronie https://www.investinspain.org/en/startups.

Dane do kontaktu