Attract talent to your company

PHIG.pl » Ogłoszenia » Kontakty » Attract talent to your company

Tecniospring Industry to program współfinansowany przez Unię Europejską, który oferuje zatrudnienie doświadczonym naukowcom, zainteresowanym prowadzeniem prac badawczych nad jednym z projektów oferowanych przez katalońskie firmy i instytucje publiczne.

Dzięki programowi Tecniospring Industry, naukowcy z całego świata mają możliwość pracy w wybranej firmie katalońskiej przez okres 2 lat (_Incoming fellowship_), lub w wybranych przez siebie centrach badawczych lub działach B+R prywatnych firm na całym świecie w ciągu pierwszego roku trwania programu, a w drugim roku w firmach lub centrach technologicznych w regionie Katalonii (_Outgoing + Return fellowship_).

Nabór do programu Tecniospring Industry trwa od września do listopada 2020.

Więcej informacji na temat programu Tecniospring znajduje się na stronie: http://catalonia.com/innovate-in-catalonia/tecniospringplus/. W zakładce _Vacancies _pojawiają się oferty aktualnych projektów, do których trwa nabór. Istnieje także możliwość przedstawienia własnego projektu pod warunkiem znalezienia centrum B+R lub firm zainteresowanych jego realizacją.

Zapraszamy do kontaktu z polskim biurem w celu uzyskania dalszych informacji.
Zainteresowani mogą kontaktować się bezpośrednio z Panem Michałem Chabasiewiczem (mchabasiewicz( @ )catalonia.com tel. +48 506 704 178).

Dane do kontaktu

mchabasiewicz( @ )catalonia.com

(+48)506704178