Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Firma MEGIMA Adrian Męczyński z nowym magazynem w Fortress Logistic Park Bydgoszcz

Firma MEGIMA Adrian Męczyński z nowym magazynem w Fortress Logistic Park Bydgoszcz

Newmark Polska Sp. z o.o.

  • Dodano 27 lutego 2023
  • ·

Działająca w branży artykułów biurowych firma MEGIMA Adrian Męczyński wynajęła 1500 mkw. powierzchni magazynowej i około 150 mkw. powierzchni socjalno-biurowej w Fortress Logistic Park Bydgoszcz. Najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

 

Firma MEGIMA Adrian Męczyński od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży artykułów biurowych i szkolnych, a jej oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma uznanymi markami, wśród których wymienić można: Donau, Leitz, Fellows. BIC, Stabilo, Esselte, Kobra, Maped, Rexel oraz wiele innych. Oferta hurtowni MEGIMA Adrian Męczyński to jednak nie tylko artykuły biurowe i szkolne, ale również produkty z kategorii pakowanie i wysyłka, BHP i ergonomia pracy, artykuły spożywcze, urządzenia biurowe oraz tonery i tusze. Klienci zarówno biznesowi, jak i indywidualni współpracujący z firmą MEGIMA Adrian Męczyński mogą zamawiać niezbędne produkty poprzez wyspecjalizowaną dedykowaną internetową platformę zakupową.

 

– Wprowadzenie do oferty nowych produktów wymaga przestrzeni magazynowej. Ze względu na ciągły rozwój firma MEGIMA Adrian Męczyński poszukiwała dodatkowego magazynu. Naszym zadaniem było przedstawienie Klientowi dostępnych powierzchni, prowadzenie w jego imieniu negocjacji komercyjnych oraz wsparcie prawne i techniczne. Firma wprowadzi się do nowej lokalizacji w czerwcu br. – mówi Jakub Dudkiewicz, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.

 

– O wyborze Fortress Logistic Park Bydgoszcz zadecydowało kilka czynników, w tym elastyczność wynajmującego i dostępność modułu o metrażu odpowiadającym potrzebom firmy MEGIMA Adrian Męczyński. Klient docenił też lokalizację i infrastrukturę wokół parku. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do zapewnienia najemcy optymalnych warunków do dalszego dynamicznego rozwoju – dodaje Natalia Mika, Doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.

 

Fortress Logistic Park Bydgoszcz to nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne położone w południowo-wschodniej części Bydgoszczy. W ramach tej inwestycji do dyspozycji najemców zostały oddane magazyny klasy A. W pobliżu obiektu znajduje się droga szybkiego ruchu S10 i autostrada A1, co zapewnia korzystne warunki do dystrybucji produktów na teren całej Polski.

 

O Newmark Polska
Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

 

Kontakt dla prasy:
Luiza Jurgiel-Żyła
luiza.jurgiel-zyla@nmrk-global.com
+48 695 795 121