Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Deloitte światowym liderem wśród dostawców platformy SAP S/4HANA

Deloitte światowym liderem wśród dostawców platformy SAP S/4HANA

Deloitte Polska

  • Dodano 24 lipca 2020
  • ·

Firma analityczno-badawcza Gartner, w swoim raporcie „Magic Quadrant for SAP S/4HANA Application Services, Worldwide”, uznała Deloitte za światowego lidera wśród dostawców tej platformy. 

 

Znaczący potencjał Deloitte w kluczowych obszarach bezpośrednio powiązanych z SAP doceniła także niezależna firma analityczna Forrester. Uzyskane oceny potwierdzają wysokie technologiczne i organizacyjne kompetencje Deloitte we wszystkich fazach implementacji pakietów ERP – od strategii, przez wdrożenie, aż po utrzymanie.

 

Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani faktem, że doceniono nasze starania. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy znaczącym graczem na rynku – zarówno lokalnym, jak i globalnym. Skala podejmowanych przez Deloitte działań, wprowadzanie ciągłych innowacji i strategicznie zaplanowana współpraca z wieloma interesariuszami pozwalają z sukcesem wspierać klientów profesjonalną wiedzą, która przekłada się na stały wzrost i rozwój ich biznesów - mówi Paweł Filipowicz, Partner, SAP Practice Leader w Deloitte CE.

 
 

Gartner podkreśla, że terminowe ograniczenie przez SAP wsparcia było czynnikiem zachęcającym do migracji do nowego systemu. 39 proc. pytanych (wzrost z 27 proc.) wskazało, że zmotywowało ich to do przejścia na SAP S/4HANA. Tymczasem, SAP przedłużył wsparcie udzielane podstawowym aplikacjom swojego Business Suite 7 do końca 2027 r., a opcjonalnie nawet do końca 2030 r.

 

 

Sytuacja na rynku nie jest prosta. Jak słusznie zauważa Gartner, przedłużenie terminów wspierania wcześniejszych wersji systemu wpływa na decyzje klientów niekorzystających do tej pory z platformy. Kryzys COVID-19 i wynikająca z niego recesja mogą w jeszcze większym stopniu przyczynić się do spowolnienia przyjęcia wersji S/4HANA. To tylko pokazuje, w jak trudnych warunkach przyszło działać Deloitte i pozwala tym bardziej docenić osiągnięcie pozycji lidera

– mówi Krzysztof Witczak, Dyrektor ds. Rozwoju biznesu SAP w Deloitte.

 
 

Globalna pozycja lidera Deloitte w zakresie usług SAP została także doceniona w ostatnim raporcie „The Forrester Wave™: Global SAP Services Providers, Q2 2020” niezależnej firmy badawczej Forrester. W jej ocenie Deloitte dysponuje światowej klasy kompetencjami, oferując najwyższej jakości rozwiązania z zakresu doradztwa biznesowego oraz implementacji technologii bezpośrednio powiązanych ze środowiskiem aplikacji SAP.

 

Potwierdza to również firma SAP, która pod koniec czerwca przedłużyła certyfikację „Partner Centre of Expertise”usług oferowanych przez zespół w Deloitte Consulting o kolejne dwa lata. Ten prestiżowy certyfikat przyznawany jest organizacjom świadczącym najwyższą jakość usług w obszarze projektów i utrzymania systemu SAP.

 

 

Uzyskany certyfikat to ogromne wyróżnienie dla całego zespołu, którego profesjonalizm i zaangażowanie przekłada się bardzo wyraźnie, na jakość oferowanych przez nas usług i najwyższe zaufanie, jakim obdarzają nasz zespół klienci, z którymi, na co dzień pracujemy. Cieszę się tym bardziej, że jako jedyni w gronie największych firm doradczych w Polsce, możemy się nim posługiwać. Certyfikat daje nam istotną przewagę na polskim rynku przy wdrażaniu najnowszych produktów SAP – mówi Paweł Filipowicz, Partner, SAP Practice Leader w Deloitte CE.

 

Więcej na: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/deloitte-swiatowym-liderem-wsrod-dostawcow-sap-4hana.html?utm_campaign=IP_Gartner_SapS_4Hana_C%2FRG-CON-06782_pl_2020_General_Email_pl&utm_medium=email&utm_source=Eloqua