Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » PwC: Badanie branży budowlanej

PwC: Badanie branży budowlanej

PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k

  • Dodano 09 lipca 2020
  • ·

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu branży budowlanej w Polsce, które jest częścią projektu "Build The Future" prowadzonego przez magazyn "Builder", firmę doradczą PwC Polska oraz Bisnode.

 

Branża budowlana bywa nazywana "branżą w wiecznym kryzysie" z uwagi na jej dużą ekspozycję na zmiany warunków rynkowych. Czyni to z niej jednocześnie swoisty barometr sytuacji gospodarczej. Co ciekawe, w czasach kryzysu innego niż wszystkie poprzednie, wywołanego przez COVID-19, wiele segmentów branży budowlanej, w tym w szczególności generalni wykonawcy, okazało się odpornych na zawirowania. Czy to efekt krótkoterminowy? Co będzie się działo w branży w najbliższych miesiącach i latach? Jakie stoją przed nią szanse i zagrożenia? Czy innowacyjność, dywersyfikacja, konsolidacja będą odpowiedzią na nową sytuację gospodarczą? Jak zmieni się rynek nieruchomości?

 

Na te i inne pytania chcemy wspólnie odpowiedzieć poprzez badanie, a zebrane wnioski opublikujemy w raporcie. Wyniki pozwolą na lepsze zrozumienie tego, co czeka branżę budowlaną, a Państwu umożliwią porównanie sytuacji swojego przedsiębiorstwa z kondycją całego sektora.

 

Link do ankiety https://bit.ly/AnkietaBuildTheFuture


 

Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min

 

Będzie on dostępny do 25 lipca 2020 r. do końca dnia

 

Podanie danych kontaktowych nie jest obowiązkowe.