Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » KPMG w Polsce członkiem programu Microsoft Cloud Elite

KPMG w Polsce członkiem programu Microsoft Cloud Elite

KPMG Sp. z o.o

  • Dodano 15 maja 2020
  • ·

KPMG w Polsce będąc strategicznym partnerem Microsoft przystąpiło do prestiżowego programu Cloud Elite.

 


Jego celem jest podnoszenie kwalifikacji w dziedzinie rozwiązań bazujących na technologiach chmurowych przez specjalistów zatrudnionych w  wybranych polskich firmach, które odgrywają kluczową rolę w cyfryzacji instytucji i  przedsiębiorstw. Dzięki uczestnictwu w programie pracownicy KPMG zdobędą dodatkowe, kluczowe kompetencje w zakresie usług Microsoft Azure, Microsoft 365 oraz Microsoft Dynamics  365, aby w jeszcze bardziej kompleksowy sposób wspierać potrzeby klientów w zakresie cyfrowej transformacji.

 

W obecnych czasach, gdy praca zdalna staje się koniecznością i nową rzeczywistością, szybka adaptacja tego modelu decyduje o dalszym funkcjonowaniu biznesu. Z pomocą przychodzą tutaj technologie chmurowe, które nie tylko umożliwiają wykonywanie pracy poza biurem, lecz także czynią ją zdecydowanie bardziej przyjazną. Ale chmura to nie tylko praca zdalna. To elastyczność, skalowalność, przewidywalność i dostęp do narzędzi i rozwiązań często niedostępnych w tradycyjnym modelu.

 

KPMG w Polsce dołączyło do programu Microsoft – Cloud Elite. Inicjatywa jest skierowana do strategicznych partnerów Microsoft w Polsce i ma na celu rozwój umiejętności polskich specjalistów w  dziedzinie rozwiązań bazujących na technologiach chmurowych.

 

Rozwój usług i produktów wykorzystujących technologie chmurowe jest dla KPMG priorytetem. Nieustający rozwój technologii traktujemy jako unikalną szansę, by dostarczać klientom coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, jeszcze lepiej dopasowane do ich potrzeb w obszarach Advanced Analytics, Modern Workplace, Business Applications i CyberSecurity – mówi Stacy Ligas, senior partner, CEO w KPMG w Polsce.

 

KPMG od wielu lat wspiera funkcjonowanie firm projektując, usprawniając i transformując procesy biznesowe. Dzięki uczestnictwu w programie eksperci KPMG w Polsce zdobędą kluczowe kompetencje w zakresie usług Microsoft Azure, Microsoft 365 i Microsoft Dynamics 365.

 

KPMG jako doradca technologiczny pomaga klientom w procesie cyfrowej transformacji, sprawiając, że nowoczesna firma oparta na danych, ze skalowalnym i stabilnym środowiskiem IT i nowoczesnym miejscem pracy staje się rzeczywistością. Niemniej trzeba mieć na uwadze, że technologia jest jedynie narzędziem – zawsze najważniejsi są ludzie, którzy z niego korzystają. Dlatego KPMG nieustannie dba o rozwój kompetencji swoich pracowników. Objęcie KPMG przez Microsoft programem Cloud Elite jest jedną z gwarancji, że pracownicy KPMG będą mieli dostęp do kluczowych szkoleń i wiedzy o  najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Zdobywanie nowych kompetencji i certyfikacji z  dziedziny technologii chmurowych jest dla nas priorytetem. Dzięki nim KPMG pozostanie odpowiednim partnerem, wspierającym klientów w rozwiązywaniu problemów biznesowych i  technologicznych – mówi Krzysztof Radziwon, partner, szef działu Business Advisory w KPMG w Polsce.

 

****

 

O KPMG:             

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, gospodarczego i prawnego. KPMG zatrudnia 207 000 pracowników w 153 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa. W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia blisko 2000 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Więcej na stronie kpmg.pl.

 

****

Kontakt dla mediów:

 

Jakub Malczewski, e-mail: jmalczewski@kpmg.pl, tel.: (22) 528 15 72 lub 605 511 308

Krzysztof Krzyżanowski, e-mail: kkrzyzanowski@kpmg.pl, tel.: (22) 528 11 14 lub 508 047 582

Patrycja Kowalczyk, e-mail: patrycjakowalczyk@kpmg.pl, tel.: (22) 528 11 87 lub 664 718 676