Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Rödl & Partner ponownie wyróżniony w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”

Rödl & Partner ponownie wyróżniony w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”

Rödl & Partner

  • Dodano 06 maja 2020
  • ·

W XIV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” Rödl & Partner zajął wysokie miejsca, podobnie jak w zestawieniach z ubiegłych lat.

 

W rankingu uwzględniającym liczbę zatrudnionych doradców podatkowych Rödl & Partner znalazł się na 5. miejscu, zatrudniając 39 specjalistów. To awans o dwie pozycje w stosunku do poprzedniego roku, który potwierdza inwestycje firmy w rozwój pracowników i świadczonych usług podatkowych.

 

Dynamiczny rozwój Rödl & Partner znalazł również swoje odzwierciedlenie w zestawieniu firm z największymi przychodami –  7. miejsce Rödl & Partner zagwarantowało zwiększenie przychodów o 4,5 mln zł w porównaniu do roku ubiegłego. Niewątpliwym sukcesem jest także 7. miejsce w kategorii firm z przyrostem/spadkiem przychodów 2019/2018 w mln zł.

 

Wśród najlepszych specjalistów wskazanych przez doradców biorących udział w rankingu nie zabrakło także doradców podatkowych z Rödl & Partner. W kategorii podatku od nieruchomości rekomendację uzyskał Łukasz Szczygieł, a w doradztwie compliance Aleksandra Majnusz.

 

Rödl & Partner od wielu lat zdobywa wysokie noty w rankingu „Rzeczpospolitej”, na co zdaniem Renaty Kabas-Komorniczak, Partner Zarządzającej w Rödl & Partner współodpowiedzialnej za obszar doradztwa podatkowego – mają wpływ silne i trwałe relacje z klientami, okazywanie im troski i pomoc w osiąganiu sukcesów. Ważne także by przewidywać potrzeby Klientów i wspomagać się odpowiednio zaawansowanymi narzędziami technologicznymi. Doradca podatkowy powinien być przedsiębiorczy, myśleć perspektywicznie i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nieustannie szukając najlepszych rozwiązań. Takimi wartościami kierujemy się w naszej firmie.

 

Więcej informacji:

 

https://www.rp.pl/Rankingi/304299988-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2020---wyniki-wedlug.html

 

https://www.rp.pl/Rankingi/304299986-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2020-Sukces-finansowy-wciaz-mozliwy.html