Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Działania CSR firmy Rödl & Partner w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Działania CSR firmy Rödl & Partner w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Rödl & Partner

  • Dodano 16 kwietnia 2020
  • ·

Działania Rödl & Partner z obszaru CSR zostały opublikowane w 18. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2019” przygotowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W publikacji znalazło się dwanaście praktyk realizowanych przez Rödl & Partner w 2019 roku.

 

Odpowiedzialność wobec otoczenia społecznego, klientów, dostawców czy pracowników to odpowiedzialność, która wymaga refleksji i wysiłku. Firma podejmuje go sukcesywnie, rozwijając zakres działań z obszaru CSR. Rödl & Partner oferuje, w sposób odpowiedzialny, rozwiązania prawno-podatkowe pomagając klientom zmieniać ich świat i wspierając lokalną gospodarkę. Organizacja jest otwarta na rozwój, chce by pracownicy wykorzystywali swój potencjał, pasję w podejmowaniu coraz większych wyzwań i osiąganiu ambitnych celów. W raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2019” uwzględniono m.in. strategię CSR, proces budowy kodeksu etyki i systemu etycznego w firmie, działalność charytatywną i wsparcie społeczności, edukację dla studentów i pracowników, programy poleceń pracowniczych, cykle eventów CyberTech.

 

Zgłoszone i zakwalifikowane do raportu praktyki Rödl & Partner kontrybuowały do Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ 2015-2030 oraz zostały przyporządkowane do kategorii normy ISO 26000.

 

Raport jest największym w Polsce i najbardziej prestiżowym przeglądem praktyk CSR publikowanym przez organizację Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To najdłużej działająca i największa ekspercka organizacja pozarządowa w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób.

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie:  https://www.roedl.pl/pl/o-nas/aktualnosci/