Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Zmiany w podatkach 2019

Zmiany w podatkach 2019

Rödl & Partner

  • Dodano 08 stycznia 2019
  • ·

Zapraszamy do lektury opracowania przygotowanego przez RÖDL & PARTNER - „10 NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN W PODATKACH W ROKU 2019”

 

 

Eksperci Rödl & Partner przygotowali dla przedsiębiorców broszurę, w której opisanych zostało dziesięć najważniejszych zmian w prawie podatkowym. Zmiany te znacząco wpływają na działalność przedsiębiorstw, a niedostosowanie się do nadchodzącej rzeczywistości podatkowej może grozić sankcjami i dodatkowymi obowiązkami po stronie podatników.

 

Broszura w przystępny sposób przedstawia zmiany, które ustawodawca wprowadza lub planuje wprowadzić w 2019 roku. Poruszono w niej m.in. kwestie związane z raportowaniem schematów optymalizacyjnych, ulgami podatkowymi dla przedsiębiorców, zmianami w dokumentowaniu cen transferowych oraz rozliczaniu: wydatków na samochody służbowe, kosztów uzyskania przychodów, czy podatku u źródła od dywidend i należności licencyjnych.

 

W publikacji zawarto także informacje o najistotniejszych wymogach, które należy spełnić i najważniejszych działaniach, które należy podjąć, aby dostosować się do nowych regulacji.

 

 

Pobierz bezpłatnie broszurę ze strony Rödl & Partner: http://www.roedl.net/pl/pl/publikacje/broszury/broszura_10_najwazniejszych_zmian_w_podatkach_w_roku_2019.html