Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Webinarium dotyczące bezpieczeństwa informatycznego

Webinarium dotyczące bezpieczeństwa informatycznego

KPMG Sp. z o.o

  • Dodano 14 września 2017
  • ·

KPMG zaprasza na Webinarium: "Błędy w aplikacjach przyczyną groźnych cyberataków - Jak zadbać o ich bezpieczeństwo i ochronić organizację przed hakerami?", które odbędzie się 16 września o godz.11.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

 

Aplikacje internetowe stanowią dziś najczęstszy cel dla hakerów. Bezpieczeństwo przeważnie nie jest traktowane z należytym priorytetem przy ich wdrażaniu. Owocuje to dużą ilością błędów programistycznych prowadzących do poważnych luk w bezpieczeństwie. Dzięki nim hakerzy są w stanie wykraść dane użytkowników lub uzyskać dostęp do sieci przedsiębiorstwa. Patrząc na nagłówki gazet, dzieje się to niestety w ostatnich latach niezwykle często.

 

Michał Kurek, Partner KPMG, lider zespołu Cyberbezpieczeństwa, członek zarządu OWASP Polska oraz mentor SANS Institute w zakresie bezpieczeństwa aplikacji internetowych podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu ochrony aplikacji przed cyberprzestępcami.

 

Więcej szczegółow na: https://home.kpmg.com/pl/pl/home/events/2017/09/webinarium-bledy-w-aplikacjach-przyczyna-groznych-cyberatakow.html

 

 

Rejestracja na wydarzenie:

https://webcasty.kpmg.pl/form.php?idwebcastu=50