TMF Group

PHIG.pl » Firmy członkowskie » TMF Group

TMF Group jest dostawcą globalnych usług biznesowych, oferuje wiedzę i doświadczenie zdobyte na lokalnych rynkach, by pomóc przedsiębiorstwom w rozwoju i prowadzeniu działalności zarówno na ich rynkach rodzimych, jak i poza nimi. Dzięki naszym kompleksowym usługom z zakresu: administracji kadrowo-płacowej, księgowo-podatkowej, sekretariatu korporacyjnego, tworzenia międzynarodowych struktur oraz finansowania strukturalnego - przedsiębiorstwa różnej wielkości uzyskują pomoc niezależnie od tego, czy dążą do rozwoju na skalę globalną, czy też potrzebują wsparcia aby usprawnić swoją działalność operacyjną. Z oddziałami w ponad 80 krajach  TMF Group jest światowym ekspertem, który rozumie lokalne potrzeby.

 

TMF od ponad 20 lat pomaga w zakładaniu i rozwijaniu biznesu w Polsce. Specjalizuje się obsłudze księgowo-podatkowej i kadrowo-płacowej spółek z kapitałem zagranicznym. Umożliwia szybki dostęp do informacji finansowych wspomagających zarządzanie firmą poprzez raporty zarządcze i konsolidacyjne.

 

Od maja 2016 r. TMF Group jest właścicielem firmy Extor S.A. - cieszącej się udokumentowanymi referencjami z obsługi znanych firm z kapitałem hiszpańskim w Polsce takich jak: Restaura, Isolux Corsan, Logista, Maugo Poland, Hercesa-Sagarbe, Inmoser, Habiteos czy Tremon.

 

Za działalność i wyniki w 2016 roku TMF Poland otrzymała nagrodę Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, Kadry, Płace.

 

Więcej na: www.tmf-group.com 

  

 

Obszary działalności

  • Usługi rachunkowe
  • Doradztwo Podatkowe
  • Human Resources

Dane kontaktowe

Strona internetowa: www.tmf-group.com