Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe Olmex S.A.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe Olmex S.A.

Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe OLMEX S.A. jest krajowym liderem na polskim rynku energetycznym realizującym zadania dla narodowego operatora przesyłowego energii elektrycznej PSE S.A. oraz operatorów dystrybucyjnych.

 

Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Proponowane przez nas rozwiązania techniczne znalazły zastosowanie w instalacjach wytwórczych energii odnawialnych (np. Farmy Wiatrowe, Elektrownie Szczytowo Pompowe ). Rozwijamy swoją działalność w tych kierunkach. Nasza oferta dla Inwestorów tej branży jest coraz bogatsza i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. 


Podążamy za zmianami i już dziś jesteśmy w stanie świadczyć usługi dla rynku offshore, w zakresie przyłączenia Morskich Farm Wiatrowych do sieci lądowej, budowę Onshore Sub Stations oraz prace związane z układaniem linii kablowych, w tym prowadzić sprawy formalno–prawne związane z inwestycją na lądzie.


Nasze działania oraz spółek Olmex KMB S.A. i Olmex Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. obejmują budowę i modernizację obiektów elektroenergetycznych „pod klucz”, sprzedaż aparatury stacyjnej, projektowanie, a także kompensację mocy biernej, w tym prowadzenie postępowań administracyjnych, sądowych związanych z inwestycją.

 

 

 

Obszary działalności

  • Energetyka

Dane kontaktowe

tel.: 89 532-43-40

Strona internetowa: https://sa.olmex.pl/

Adres: ul. Modrzewiowa 58, Wójtowo 11-010 Barczewo