Olesiński i Wspólnicy Sp.k.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Olesiński i Wspólnicy Sp.k.

 

Olesiński i Wspólnicy to nowoczesna, polska firma doradcza. Specjalizujemy się w konkretnych dziedzinach prawa i podatków, jednocześnie posiadając szeroką wiedzę branżową, co daje naszym Klientom stały dostęp do doświadczonych ekspertów. Najlepszym dowodem na efektywność naszych działań są setki ważnych, często nowatorskich projektów.

 

Do grona Klientów Olesiński & Wspólnicy należą międzynarodowe grupy kapitałowe, spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych, liderzy na krajowym i europejskich rynkach w branży automotive, e-commerce, chemicznej, tekstylnej, spożywczej, budowlanej, energetycznej i wielu innych. Doradzamy jednak też małym i średnim przedsiębiorcom.

 

Znajomość kultury wielu krajów, w tym specyfiki ich systemów prawnych i podatkowych oraz doradztwo w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim, daje nam możliwość realizowania projektów międzynarodowych. Stworzyliśmy specjalistyczny zespół ds. podmiotów z kapitałem z rynków hiszpańskich i uruchomiliśmy wyspecjalizowaną usługę skierowaną bezpośrednio do inwestorów z Hiszpanii oraz krajów hiszpańskojęzycznych – SPANISH DESK (więcej informacji o usłudze pod adresem: www.olesinski.com/usluga-spanish-desk). Specjaliści O&W znają realia prawne, gospodarcze i podatkowe obu rynków, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić doradztwo na wysokim poziomie.

 

Przy profesjonalnej wiedzy i eksperckim podejściu, stawiamy na wartość dodaną każdej porady, szybkość, energię i entuzjazm. Ponoć trudno to wyjaśnić, ale łatwo usłyszeć w głosie doradcy O&W odbierającego telefon czy negocjującego kontrakt. Dbamy o relacje i sprawną komunikację zarówno w naszym Zespole, jak i w relacjach z Klientami. Dajemy się lubić i lubimy innych.

 

Nasze biura znajdują się w 4 polskich miastach: Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Gliwicach.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Biuro we Wrocławiu - Arkady Wrocławskie, ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław

  • T:(+48) 71 75 00 813, E:marketing@olesinski.com

 

Biuro w Warszawie - Prosta Tower, ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa

  • T:(+48) 22 12 35 230

Biuro w Krakowie - M65 Meduza, ul. Mogilska 65, 31-545 Kraków

  • T:(+48) 12 44 46 444

Biuro w Gliwicach - ul. Zygmunta Starego 24A, 44-100 Gliwice

  • T:(+48) 32 41 62 100

Obszary działalności

  • Consulting

Dane kontaktowe

tel.: (+48) 71 75 00 813

Strona internetowa: www.olesinski.com

Adres: ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław