DHL Parcel Polska Sp. z o.o.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » DHL Parcel Polska Sp. z o.o.

DHL PARCEL POLSKA - lider polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursor innowacyjnych rozwiązań e-commerce dla klientów w Polsce i w całej Europie.

 

Firma DHL Parcel wykorzystuje swoją wiedzę w dziedzinie krajowych oraz międzynarodowych przesyłek drogowych, docierając do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Oferujemy Państwu nie tylko rozwiązania logistyczne w zakresie szybkich dostaw i łatwych zwrotów, ale również innowacyjne rozwiązania dla e-commerce oraz naszą specjalistyczną wiedzę jak sprzedawać transgranicznie do Hiszpanii i innych państw europejskich.

 

DHL Parcel Polska to młoda i prężnie rozwijająca się marka, korzystająca z 48 lat doświadczeń firmy DHL. Dysponując wieloletnią i ugruntowaną pozycją w polskiej branży logistycznej, z początkiem 2014 roku DHL Parcel został specjalnie wyodrębniony ze struktury DHL Express (Poland) Sp. z o.o., żeby od sierpnia 2017 stać się niezależnym podmiotem prawnym.

 

W Polsce DHL Parcel zatrudnia ponad 3000 pracowników, posiada 6 krajowych centrów sortowania i 41 terminali. Kierownictwo i pracownicy firmy mają świadomość odpowiedzialności społecznej związanej z działaniem na rzecz ochrony środowiska, zarządzaniem kryzysowym i edukacją. W 2015 roku firma otrzymała tytuł Logistycznego Operatora e-commerce. W latach 2016–2018 została wyróżniona przez konsumentów tytułem Marki Godnej Zaufania oraz tytułem QI Order – za System Zarządzania Jakością. Dodatkowo Grupa DP DHL jest regularnie doceniana jako pracodawca, ma na swoim koncie m.in. prestiżową nagrodę Top Employer Poland i Top Employer Europe.

 

Zapraszamy do kontaktu:

  • Izabela Stanisławiszyn, Business Development Manager

E-mail: izabela.stanislawiszyn[at]dhl.com

 

 

Obszary działalności

Dane kontaktowe

DHL Parcel Polska Sp. z o.o.

Strona internetowa: www.dhlparcel.pl

Adres: ul. Osmańska 2, 02-823 Warszawa